Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/02/2021

Pixar’ın yeni animasyon dizisi Dug Days hakkında merak edilenler

Pixar'ın sevilen animasyon filmi Up'a spinoff geliyor. Disney+'ta yayınlanacak Dug Days, Dede Carl'ın tekrar banliyö mahallerine geri dönmesine ve köpeği Dug'ın mahalledeki tehlikeleri keşfetmesine şahit olacağız.

Pixar, üç yeni animasyon üzerinde çalışıyor ve bu animasyondan biri 2009 tarihli Up filminin spinoff'u Dug Days olacak. Köpek Dug'ın maceralarını DisneyPlus ekranlarında 2021 sonbaharında izleyebileceğiz. Dede Carl'ın tekrar banliyö mahallerine geri dönmesine ve köpeği Dug'ın mahalledeki tehlikeleri keşfetmesine şahit olacağız. Tehlike derken yanlış anlaşılmasın; yeni yavru köpekler, havai fişekler ve sincaplar gibi tehlikelerden bahsediyoruz. Dug Days için yayınlanan kısa klipte Dug'ın bilindik heyecanını görüyoruz ve Carl ona bir kutu dolusu yavru köpek arkadaş getiriyor. İlk önce heyecanlanıp ve sevinen Dug'ın sevinci yavrulardan birinin kulağını ısırması ile yarıda kesiliyor. Kulak derken bir başka yavru ayağını ısırıyor ve bir anda Dug yavru köpeklerin tatlı saldırısının ortasında kalıyor.
 


Proje ile ilgili olarak oldukça tatlı gözüken bu kısa klipten başka neredeyse hiç bilgi yok. 2009 yapımı Up filminde yönetmenlerden biri olan ve aynı zamanda Dug'ı seslendiren Bob Peterson, yine görevinin başında olacak. Edward Asner ise dede Carl Fredricksen'ı seslendiriyor. 12 yıl sonra tekrardan Up'ın o tatlı havasını solumak istiyorsanız ve Dug'ın maceralarını merak ediyorsanız ailece izleyebileceğiniz bir animasyon olan Dug Days'i kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.