Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
23/03/2021

Olivia Holt'lu gerilim dizisi Cruel Summer ne zaman başlayacak?

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Olivia Holt'un başrolünde olduğu Cruel Summer dizisi, büyülü bir hayatı olan ve bir anda ortadan kaybolan popüler kız Kate Wallis'ı merkezine alıyor.

Freeform platformunda 20 Nisan'da ekrana gelecek Cruel Summer, ilk fragmanıyla dikkatleri üzerine çekti. 90’larda yaşanmış üç yılı anlatan dizi, büyülü bir hayatı olan ve bir anda ortadan kaybolan popüler kız Kate Wallis (Olivia Holt) ve Kate'in ortadan kaybolmasıyla bağlantılı olmakla suçlanan nerd Jeanette Turner’ı (Chiara Aurelia) merkezine alıyor. Tüm işaretler Jeanette’in suçlu gösteriyor, ama acaba Kate gerçekten göründüğü kişi mi? Üç yaz boyunca değişen bakış açılarıyla hikayeyi ele alacak dizi, algıya meydan okuyor ve bir kızın Amerika'nın tatlı aykırısı olmaktan en aşağılanan insanlardan biri olma konumuna nasıl düşebileceğini gösteriyor.
 


Cruel Summer'ın diğer oyuncu kadrosuna bakarsak; Cobra Kai dizisinden hatırlayacağınız Barrett Carnahan, Derek karakterine hayat veriyor. Derek’in kız kardeşi Jeanette ile güçlü ve şakacı bir ilişkisi var. Jeanette'e karşı koruyucu ve üniversitedeyken bile her zaman arkasını kolluyor. Andrea Anders (Ted Lasso) ise, Joy Wallis olarak karşımıza çıkacak. 90'ların şık, zengin ve modern Teksaslı kadını Joy, otoriterlerle öğle yemeği yiyen kadınlara başkanlık ediyor ve yoluna çıkan herkese korku saçıyor. Benjamin J. Cain Jr. (Mixed-ish) ise, Rod Wallis'i oynuyor. Eski bir profesyonel futbolcu olan Rod, Kate’in üvey babası rolünde. Ebeveynlik becerileri üç, karmaşık, acı dolu yıl boyunca test edilen empatik bir babayı canlandırıyor.