Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/07/2021

Nicole Kidman'ın yeni dizisi Nine Perfect Strangers hakkında merak edilenler

Big Little Lies ve The Undoing dizilerinin arkasındaki isim olan David E. Kelley imzalı Nine Perfect Strangers dizisinin başrolünde Big Little Lies dizisindeki performansıyla Altın Küre ve Emmy kazanan Nicole Kidman var.

Liane Moriarty'nin 2018 tarihli aynı adlı romanına dayanan Nine Perfect Strangers, ağustos ayının en dikkat çeken dizilerinden biri. HBO’nun ödüllü enfes dizisi Big Little Lies’ı kaleme alan Liane Moriarty'nin bir diğer romanı olan Nine Perfect Strangers, 18 Ağustos’ta Hulu ekranlarında olacak. Big Little Lies ve The Undoing dizilerinin arkasındaki isim olan David E. Kelley, bu projede de Nicole Kidman ile çalışmayı tercih etmiş. Big Little Lies dizisindeki enfes performansıyla Altın Küre ve Emmy ödüllerinin sahibi olan Avustralyalı yıldıza dizide Melissa McCarthy, Samara Weaving, Luke Evans, Regina Hall, Michael Shannon eşlik ediyor.
 

 Nine Perfect Strangers, hayatlarını düzene sokmak isteyen dokuz yabancının tedavi ve değişim için gittikleri butik bir sağlık merkezinde yaşanan olayları konu alıyor. Kederli ebeveynler, kariyeri için çabalayan bir yazar, bir loto kazananı, mutsuz bir evliliğe sahip çift... 10 günlük dinlenme programı için merkeze gelen bu dokuz yabancının başında ise müşterilerinin yorgun zihin ve vücutlarını tedavi etmeyi isteyen Masha var. Başta her şeyin normal gittiği bu 10 günlük süreçte beklenmedik olaylar birbirini takip edecek ve gerilim dolu bir hikayeye dönüşecek. Dizide Nicole Kidman, sağlık merkezinin yöneticisi Masha karakterine hayat verirken; Bridesmaids ve Can You Ever Forgive Me? filmleriyle Oscar’a aday olan Melissa McCarthy de tedavi olmaya gelen dokuz yabancıdan biri olan Francis karakterini oynayacak.