Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/09/2021

Netflix'in yeni yetişkin animasyonu Inside Job, 22 Ekim'de başlıyor

22 Ekim'de Netflix'te ekrana gelecek Inside Job, tüm işi dünyadaki komplo faaliyetlerini yürütmekten ibaret olan işlevsiz bir ekibi ve derin devleti konu alan, yetişkinlere yönelik bir animasyon komedisi olacak.

Netflix’in 22 Ekim’de ekrana gelecek yeni yetişkin animasyonu Inside Job’un arkasında “Gravity Falls” ve “Disenchantment”ın senaristlerinden biri olan Shion Takeuchi var. Dizi, Shion Takeuchi’nin Netflix ile gerçekleştirdiği uzun süreli anlaşmanın ilk meyvesi olurken, aynı zamanda Netflix’in yetişkin animasyonu kategorisindeki ilk iç yapımı olacak. Inside Job, tüm işi dünyadaki komplo faaliyetlerini yürütmekten ibaret olan işlevsiz bir ekibi ve derin devleti konu alan, yetişkinlere yönelik bir animasyon komedi olarak dikkat çekiyor.

 Cognito Inc.'in karmaşık örtbas planları, gizli topluluklar ve maskeli grup seks adabı gibi ilginçlikler barındıran ofis kültürüne ayak uydurmak çok kolay değildir; özellikle de asosyal teknoloji dehası Reagan Ridley için... Dünyanın daha iyi bir yer olabileceğine inancı yüzünden herkesin tuhaf bulduğu kişi olmaktan kurtulamaz. Şekil değiştiren sürüngenler ve psişik mantarlarla dolu bir iş yerinde bile... Ancak yine de, manifestolar yazan çılgın babası ve sorumsuz iş arkadaşlarıyla baş etmeyi başarıp, üstüne bir de hayalini kurduğu terfiye kavuşursa bir fark yaratabileceğini düşünmektedir. Dizinin ana karakteri olan Cognito Inc. yöneticisi Reagan Ridley’i Masters of Sex’ten hatırlayacağınız Lizzy Caplan seslendirecek.