Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/12/2021

Netflix'in suç dizisi In From The Cold, 28 Ocak'ta başlıyor

New Jersey'nin bir banliyösünde yaşayan sıradan bir hayat yaşayan eski bir Rus ajanının FBI tarafından tutuklanmasını merkezine alan Netflix dizisi In From The Cold, 28 Ocak'ta başlıyor.

Casus temalı dizilerden hoşlanıyorsanız, 28 Ocak’ta Netflix’te ekrana gelecek In From The Cold radarınızda olsun. Senaryosunu ve baş yapımcılığını Adam Glass'ın (Supernatural) üstllendiği dizi, FBI tarafından tutuklanan bekar bir anneyi merkezine alıyor.  New Jersey'nin bir banliyösünde yaşayan Jenny Franklin, FBI tarafından tutuklanarak hayatını altüst edecek bir seçim yapmaya zorlanır. Üst düzey eğitim almış bir Rus ajanı olarak çalıştığı ve uzun süre önce hasıraltı ettiği geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Jenny, ya Rusya'nın yeraltı uyuşturucu ticaretine ve ABD seçimlerini hedef alan gölge savaşına karşı bir ABD ajanına dönüşecektir ya da ailesini ve kurduğu yeni hayatı riske atacaktır.

 Kariyerinde The Deuce ve The Blacklist gibi yapımlar olan Маrgаrіtа Lеvіеvа, dizide Јеnnу Frаnklіn karakterine hayat veriyor. Gеnç Ruѕ іѕtіhbаrаt ајаnı Аnуа’yı canlandıran Іvаnnа Ѕаkhnо, FВІ ајаnı Сhаunсеу rоlü іlе Сіllіаn О’Ѕullіvаn vе аnnеѕіnіn gіzlі bіr саѕuѕ оlduğundаn hаbеrѕіz оlduğu gеnç bіr buz раtеnсіѕі Весса’уı саnlаndırаn Lуdіа Flеmіmg, dizinin diğer öne çıkan isimleri olacak. Yönetmenliğini Ami Canaan Mann ve Birgitte Stærmose’un birlikte kotardığı In From The Cold’un ilk sezonu toplam sekiz bölüm sürecek.