Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
12/11/2019

Netflix'in sevilen gerilim dizisi You'nun 2. sezonu 26 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in ilk sezonuyla ilgi çeken gerilim dizisi YOU, 26 Aralık'ta dönüyor. 10 bölüm sürecek 2. sezonda Joe, Candace'ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için kendi cehennemi Los Angeles'a yerleşiyor.

Caroline Kepnes’ın aynı ismi taşıyan başarılı romanından Netflix için uyarlanan gerilim dizisi YOU, 10 bölüm süren ilk sezonuyla oldukça beğenilmişti. Başrollerini Penn Badgley ve Elizabeth Lail’in paylaştığı dizi, takıntılı ancak zeki bir New Yorklu olan Joe Goldberg’ün gözlerinizi kırpmadan izleyeceğiniz sürükleyici öyküsü anlatılıyor. Günümüzün 7/24 internete bağlı dünyasında geçen You, hem internette hem de gerçek hayatta manipülasyona ve takıntılı kişilerin takibine uğramaya ne kadar açık olduğumuzu keşfe çıkıyor. 10 Bölümden oluşan YOU’nun ikinci sezonu, 26 Aralık’ta ekrana gelecek. Dizinin ikinci sezon kadrosunda; Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Amber Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), ve Chris D’Elia (Henderson) yer alıyor.
 Biraz da yeni sezonunun konusundan bahsedelim: Kalbi trajik bir şekilde kırılan Joe’un hayatı uzun zamandır kayıp olan kız arkadaşı Candace’in (Ambyr Childers) hayatı ona cehenneme çevirmek için geri dönüşüyle altüst olmuştur. Yeni sezonda Joe, Candace'ten kaçmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için kendi cehennemi Los Angeles'a yerleşiyor. Cinayetle sonuçlanan şiddetli bir ilişkiden yeni çıkan Joe, yeniden birine aşık olmayı istemese de, yeni şehrinde Love (Victoria Pedretti) adında olağanüstü bir kadına kendini kaptırır. Tarih kendini tekerrür edecek mi? Yoksa bu sefer gerçek aşkı yakalayacak mı? Joe, bunu öğrenmek için her şeyi göze alacak kadar deli.