Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/09/2022

Netflix'in korku dizisi The Midnight Club, 7 Ekim'de başlıyor

Christopher Pike'ın 1994 tarihli aynı adlı romanından ve diğer eserlerinden uyarlananan gerilim korku dizisi The Midnight Club, 7 Ekim'de Netflix ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Genç yetişkinlere yönelik gizem-gerilim ve doğaüstü korku ile tanınan Amerikalı Christopher Pike'ın yaratıcı eserlerinden uyarlanan yeni bir korku dizisi geliyor. Projenin arkasında Netflix için daha önce The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor ve Midnight Mass gibi dizileri hazırlayan hazırlayan Mike Flanagan var. 7 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak The Midnight Club, ölümcül hastalıklardan muzdarip gençlerin kaldığı bir bakım evi yurdunda, sekiz hastanın her gece yarısı bir araya gelerek birbirlerine hikâyeler anlatmasını ve aralarından ilk ölecek kişinin öteki dünyadan diğerlerine bir işaret vermesi konusunda anlaşmaya varmasını merkezine alıyor. Ancak aralarından biri öldüğünde, bakım evinin çevresinde bir dizi korkunç olay meydana gelmeye başlıyor. Onlar da, bunu arkadaşlarının mı yoksa daha uğursuz bir şeyin mi yaptığını bulmaya çalışıyorlar.

 


Christopher Pike'ın 1994 tarihli aynı adlı romanından ve diğer eserlerinden uyarlananan dizinin oyuncu kadrosunda Iman Benson, Adia, Igby Rigney, Ruth Codd, Aya Furukawa, Annarah Cymone, William Chris Sumpter, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Matt Biedel, Samantha Sloyan, Larsen Thompson, William B. Davis, Crystal Balint, Patricia Drake ve Heather Langenkamp gibi isimler var. The Midnight Club’ın ilk sezonu 10 bölüm sürecek.