Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/02/2021

Masters of the Universe: Revelation ne zaman başlayacak?

Netflix'te ekrana gelecek ve He-Man çizgi filmin devamı niteliğinde olacak Masters of the Universe: Revelation, ünlü komedyen Kevin Smith ve Robert David (Teenage Mutant Ninja Turtles) imzasını taşıyor.

Gölgelerin gücü adınaaa! Güüüç bende artııık! Şaka değil, 80'lerde çocuk olanlar, bu iki cümle ile televizyon karşısında güne başlardı. Netflix sayesinde bu sene He-Man ve arkadaşlarının Skeletor ile mücadelesini yeniden izleyeceğiz. 80'lerde yayımlanan He-Man çizgi filmin devamı niteliğinde olan Masters of the Universe: Revelation, ünlü komedyen Kevin Smith ve Robert David (Teenage Mutant Ninja Turtles) imzasını taşıyor. Revelation, Powerhorse Animation Studio'nun Castlevania ve Seis Manos'tan sonraki üçüncü yapımı olacak. Hikaye yaratımında görevli olan yazarlar Marc Bernardin (Castle Rock), Eric Carrasco (Supergirl), Diya Mishra (October Faction) ve Tim Sheridan (The Death and Return of Superman) olacak.
 


Masters of the Universe: Revelation'ın yayın tarihi tam olarak belli olmasa da yaz aylarında Netflix'te olmasını bekliyoruz. Revelation ile ilgili tek kötü haber ise Limited Series olacağı, yani ikinci bir sezonu ne yazık ki göremeyeceğiz. Seride unutamadığımız karakterler He-Man, Orko, Cringer, Man-At-Arms, Skeletor, Evil-Lyn ve Beast Man kendilerini yeniden gösterecekler. Revelation'ın konusu, Man-At-Arms'ın üvey kızı Teela üzerine yoğunlaşıyor. He-Man ve Skeletor'un son dövüşünün ardından Eternia parçalanmaya başlar ve Teela kayıp olan Sword of Power'ın gizemini çözmek ve evrenin parçalanmasını durdurmak için zorlu bir maceraya çıkar. Bakalım Teela macerasının sonunda Grayskull şatosunun gizemlerini çözebilecek mi? Revelation'ın 35 yıldır sabırla bekleyen Masters of the Universe hayranlarını tatmin edecek bir yapım olacağını tahmin ediyoruz.