Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/04/2021

Lily James’li The Pursuit of Love dizisinden ilk fragman geldi

Nancy Mitford'ın aynı isimli romanından uyarlanan ve İngiliz oyuncu Emily Mortimer yönetilen The Pursuit of Love dizisi, aşk, dostluk ve tutku dolu romantik bir komedi-dram olarak ekranlara gelecek.

1945’te yayınlanan Nancy Mitford romanı The Pursuit Of Love, BBC ekranlarına bir mini dizi olarak geliyor. İngiliz oyuncu Emily Mortimer (30 Rock, Match Point) tarafından uyarlanan ve yönetilen The Pursuit of Love, aşk, dostluk ve tutku dolu romantik bir komedi-dram olarak karşımıza çıkacak. Avrupa'da iki Dünya Savaşı arasında geçen hikaye, karizmatik ve korkusuz Linda ile en yakın arkadaşı ve kuzeni Fanny Logan'ın (Emily Beecham) maceralarını ve talihsizliklerini konu alıyor.
 


The Pursuit Of Love romanı, 1. ve 2. Dünya Savaşı arasında geçen ve üst tabaka bir İngiliz ailesini konu alan üçlemenin ilk kitabı. Mitford, sonrasında 1949 tarihinde Love In A Cold Climate ve 1960 yılında Don’t Tell Alfred ile seriye devam etti. Büyüme ve aşık olma üzerine bir hikayesi olan The Pursuit of Love, Radlett ailesini, özellikle de güzel, şımarık ve asi kızları Linda'yı ve daha geleneksel biri olan kuzeni Fanny Logan’ı merkezine oturtuyor. Lily James’i tutkulu ve romantik karakter Linda Radlett rolünde izleyeceğimiz yapımın küresel prömiyeri 9 Mayıs’ta gerçekleşecek. Türkiye’deki izleyicilerse seriyi Temmuz ayında Digitürk ve Tivibu’da yer alan BBC First kanalından izleyebilecekler.
 


Güçlü kadrosuyla izleyicileri heyecanlandıran yapımda, Dominic West (The Wire, The Affair, Les Misérables) ve Dolly Wells’i (Drakula, Doll&Em) Linda'nın ebeveynleri, Andrew Scott’u ise (Fleabag, Sherlock) Lord Merlin rolünde izleyeceğiz. Linda ve Fanny'nin talipleri arasında Fabrice de Sauveterre rolünde Assaad Bouab (Messiah, Call My Agent), Alfred Wincham rolünde Shazad Latif (Penny Dreadful, Star Trek: Discovery) ve Tony Kroesig rolünde Freddie Fox (White House, The Crown) yer alıyor. Dönem dizilerinden hoşlananlar, The Pursuit Of Love’ı kaçırmasın!