Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/07/2021

Joseph Gordon Levitt'lı Mr. Corman dizisinden fragman geldi

Daha iyi bir şansla bir rock yıldızı olabilecekken yaptığı tercihler sonucu vasat bir okulda öğretmenlik yapmak zorunda kalan Josh’un hikayesini izleyeceğimiz Joseph Gordon Levitt'lı Mr. Corman dizisinden fragman geldi.

Son yılların en dikkat çeken yapım şirketlerinden biri olan ve sadece sekiz yıllık bir geçmişi olmasına karşın The Lighthouse, Midsommar, Moonlight, A Ghost Story ve Uncut Gems gibi filmlerin altında imzası bulunan A24’ün yapımcılığını üstlendiği Mr. Corman dizisi, 6 Ağustos'ta AppleTv+’ta başlıyor. San Fernando Valley’deki bir devlet okulunda öğretmenlik yapan Josh Corman’ı merkezine alan dizisinin başrolünde Joseph Gordon-Levitt var. Inception, 10 Things I Hate About You, Snowden ve 500 Days of Summer gibi filmlerden tanıdığımız 40 yaşındaki sevilen oyuncu, Mr. Corman dizisiyle uzun bir aranın ardından yeniden televizyon ekranlarına dönüyor.

 Levitt, kariyerinin ilk dönemlerinde 3rd Rock From the Sun gibi dizilerde oynamıştı. İlk sezonu 10 bölümden oluşan Mr. Corman dizisinde Levitt, aynı zamanda yönetmen ve yazar görevini de üstlenmiş. Daha iyi bir şans veya duruşla bir rock yıldızı olabilecekken yaptığı tercihler sonucu vasat bir devlet okulunda öğretmenlik yapmak zorunda kalan Josh’un mutluluğu bulmak için ettiği mücadeleyi seyredeceğimiz dizinin oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt ile beraber Arturo Castro, Debra Winger, Bobby Hall, Juno Temple, Jamie Chung, Alexander Jo, Hector Hernandez ve Shannon Woodward gibi isimler yer alıyor. Ağustos ayının en dikkat çeken dizilerinden biri olan Mr. Corman, radarınızda olsun.