Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/06/2020

J.J. Abrams imzalı Apple TV+ dizisi Little Voice, 10 Temmuz'da başlıyor

Lost’un yaratıcısı J.J. Abrams ve Grammy ödüllü müzisyen Sara Bareilles'in imzasını taşıyan yeni Apple TV+ dizisi Little Voice, New York'un zengin müzikalitesine bir aşk mektubu olarak lanse ediliyor.

Apple TV+, her ay yeni içerik piyasaya sürme sözünü tutuyor ve orijinal dizileri peşi sıra yayınlanmaya devam ediyor. Apple TV+’ın oldukça güvendiği yeni dizisi "Little Voice", 10 Temmuz'da görücüye çıkıyor. Apple'ın yayın haklarını iki yıl önce satın aldığı dizi, yarımşar saatlik bölümlerden oluşuyor ve New York'un zengin müzikalitesine bir aşk mektubu olarak lanse ediliyor. Little Voice'ta reddedilme, aşk ve karmaşık aile meseleleri arasında yolunu bulmaya çalışırken bir yandan da hayallerini gerçekleştirmek için mücadele veren, eşsiz bir yeteneğe sahip olan sanatçı Bess King’in öyküsünü izleyeceğiz. Dizide bu karaktere Brittany O'Grady hayat veriyor.
 

Grammy ödüllü Amerikalı müzisyen Sara Bareilles ise, Little Voice'ta müzik yeteneğini konuşturuyor. Bir hayli ses getirmesi beklenen dizinin yapımcılığını ünlü yapımcı J.J. Abrams ve Jessie Nelson'la birlikte üstlenen başarılı şarkıcı ve söz yazarı, dizide yer alan tüm parçaları kendisi yazdı. Bareilles tarafından yazılan ve seslendirilen jenerik şarkısının yer aldığı ilk Little Voice teaser’ı ise oldukça beğenildi. Bareilles, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, parçayı 20'li yaşlarının ortasında yazdığını ve parçanın ancak gün yüzüne çıktığını belirtti. J.J. Abrams’ın en yeni projesi olan Little Voice’un başrollerinde ise Brittany O'Grady, Sean Teale, Colton Ryan, Shalini Bathina, Kevin Valdez, Phillip Johnson Richardson ve Chuck Cooper var.