Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/03/2021

Game of Thrones yıldızı Indira Warma, Star Wars: Obi-Wan Kenobi dizisinde

Game of Thrones dizine 2014 yılında Dorne prensi Oberyn Martell'in sevgilisi Ellaria Sand karakteriyle giren Indira Warma, Star Wars evrenine transfer oldu. Warma, Star Wars: Obi-Wan Kenobi dizisinde olacak.

Game of Thrones dizisinin otantik güzellerinden Indira Warma, Star Wars evrenine transfer oldu. 1973 doğumlu İngiliz oyuncu, 2014 yılında Dorne prensi Oberyn Martell'in sevgilisi Ellaria Sand karakteriyle Game of Thrones dizisine dahil olmuştu. İlk kez dizininin dördüncü sezonunda görülen Indira Warma; 5, 6 ve 7. sezonlarda önemli role sahipti. Güzel yıldız, Game of Thrones’un ardından ünlü hip hop sanatçısı 50 Cent'in yapımcısı olduğu yeni ABC dizisi For Life ile karşımıza çıkmıştı. İşlemediği bir suçtan dolayı müebbet hapse çarptırılan Isaac Wright Jr. adlı bir avukatın çarpıcı hayat hikayesinden ilham alan dizide Warne, hapishane müdiresi Safiya Masry olarak ekranlardaydı. Son gelen haberlere göre, Star Wars evrenine transfer olan Indira Warma, Obi-Wan Kenobi dizisinde önemli bir rolde kamera karşısına geçecek.
 Star Wars evreninn en sevilen karakterlerinden biri olan Obi-Wan Kenobi’yi merkezine alacak Star Wars: Obi-Wan Kenobi dizisi, Star Wars hayranlarını en fazla heyecanlandıran projelerden biri. Özellikle Ewan McGregor'un tekrar Kenobi'yi canlandıracak olması heyecanı arttırıyor. Prequel üçlemede Anakin Skywalker’a hayat veren Hayden Christensen, dizide aynı rolle izleyici karşısına çıkacak. Ancak dizi Revenge of the Sith’in 10 yıl sonrasında geçeceği için, Christensen bu kez prequel üçlemeden alışık olduğumuz hâliyle değil, üçlemenin sonunda dönüştüğü Darth Vader olarak karşımızda olacak.
 Obi-Wan Kenobi’nin prequel üçleme ile orijinal üçleme arasında yaşadıklarını ele alacak dizinin yönetmeni The Mandalorian’ın birkaç bölümünü yönetmiş olan Deborah Chow. Bildiğiniz gibi kendisi Better Call Saul dizisinin de yönetmenliğini yaptı. Obi-Wan Kenobi dizisinin senaryosu Hossein Amini'nin elinden çıkıyor. Senarist değişikliği ve pandemi nedeniyle sürekli olumsuz haberlerin geldiği dizinin çekimlerine önümüzdeki Mart ayında başlanacak. Disney+'ta ekrana gelecek Star Wars: Obi-Wan Kenobi dizisinin 2021 sonu ya da 2022 başlarında yayınlanması bekleniyor.