Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/04/2021

GAİN’in distopik gerilim dizisi Senkron’dan fragman geldi

Yaşadıkları gizemli bir olayla kendilerini bir anda paralel evrenlerinde bulan Sedat ve Mina’nın hikayesine odaklanan Senkron dizisi, GAİN’in suç ve gerilim türündeki ilk dizisi olma özelliğini taşıyor.

GAİN’in suç ve gerilim türündeki yeni dizisi  Senkron, izleyicileri paralel evrenlerde geçen sürükleyici bir zaman yolculuğuna davet ediyor. Senkron’un oyuncu kadrosunda ise dizinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Özcan Deniz’in yanı sıra Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Uygar Özçelik yer alıyor. Zamanda yolculuk mümkün mü? Paralel evrenler gerçekten var mı? Hayallerimiz, yarım kalan aşklarımız, pişmanlıklarımız veya kayıplarımız başka bir evrende varlığını sürdürüyor olabilir mi? 21. yüzyılda herkesin kafasının bir köşesini meşgul eden bu soruları konu Senkron dizisi Gain’de tüm bölümleriyle izleyicisi ile buluşuyor.
 


GAİN’in distopik gerilim ve suç temalarındaki ilk orijinal dizisi olma özelliğine de sahip olan Senkron, 6 bölümden oluşuyor. Yaşadıkları gizemli bir olayla kendilerini bir anda paralel evrenlerinde bulan Sedat ve Mina’nın hikayesine odaklanan Senkron, hızlı temposu ve sürükleyici hikayesiyle zaman hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek farklı bir seyir keyfi vaad ediyor. GAİN’in yeni dizisi Senkron’un oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin, Uygar Özçelik, Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş, Melis Gürhan, Semra Dinçer ve Mazlum Kiper yer alıyor.