Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
17/12/2021

Fox'un merakla beklenen suç dizisi The Cleaning Lady, 3 Ocak'ta başlıyor

Oğlunun tedavisi için Amerika'ya gelen çaresiz bir annenin bir suç örgütünün eline düşüp temizlikçi olarak çalışmaya başlamasını konu alan The Cleaning Lady dizisi , 3 Ocak'ta Fox'ta başlıyor.

Mafya temalı suç dizilerinden hoşlanıyorsanız, 3 Ocak’ta ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkacak olan The Cleaning Lady mutlaka radarınızda olsun. Fox ekranlarında yayımlanacak dizi, 2017-2018 arasında ekrana gelen Arjantin yapımı ‘La chica que limpia’ dizisinden uyarlandı. Amerikan uyarlamasında Miranda Kwok (The 100) senarist, Melissa Carter ise (Queen Sugar) showrunner olarak görev alıyor. Konusuyla Arjantin’de büyük ilgi gören dizinin ABD uyarlamasının da ilgi çekmesi bekleniyor. Dizin başrolünde Elodie Young olacak. Marvel's Daredevil dizisinin ikinci sezonunda Elektra'yı canlandıran Young, The Cleaning Lady’de oğlunun tedavisi için ABD'ye gitmek zorunda kalan Thony De La Rosa adındaki Kamboçyalı zeki bir doktoru merkezine alıyor.

 Dizide oğlunu iyileştirebilecek tedaviyi sağlayabilmek için, kocası Marco’yu Filipinler’de bırakıp Amerika’ya gelen ve pek çok işte çalışmak zorunda kalan çaresiz bir annenin bir suç çetesine çalışmak zorunda kalışını izleyeceğiz. Sistemin kendilerini yüz üstü bırakmasına ve saklanmaya mecbur etmesine rağmen vazgeçmeyen bu kadın, bir suç örgütü için temizlikçi olarak çalışmaya ve oyunu kendi kurallarına göre oynamaya başlıyor. Bir cinayete tanık olduktan sonra suç örgütünün eline düşen ve hayatta kalabilmek için en kanlı suç mahallini bile jilet gibi temizleyebilen ve ortada herhangi bir delili bırakmayan bu son derece zeki kadının başı elbette dertten kurtulmayacak. Başrolünde Elodie Young'ın yer aldığı dizinin kadrosunda Adan Canto, Marthan Millan ve ikizler Sebastien-Valentino LaSalle de bulunuyor.