Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
31/08/2021

DMAX, yeni yayın dönemine enfes programlarla başlıyor

DMAX, yeni yayın döneminde de adrenalin bağımlılarından korkusuz seyyahlara, sporseverlerden neyin, nasıl yapıldığını merak edenlere kadar herkesi ekran başına bekliyor.

DMAX, yeni yayın döneminde de adrenalin bağımlılarından korkusuz seyyahlara, sporseverlerden neyin, nasıl yapıldığını merak edenlere kadar herkesi ekran başına bekliyor. Kendinizi keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız enerjisi bitmeyen, eğlenceli içerikler DMAX’te. DMAX’in yeni yayın döneminde, hafta içi her gün “Sıra Dışı Karavanlar”, “İkinci El Kralları” ve “Modern Rehinciler” yeni bölümleriyle ekrana gelirken aynı zamanda her güne özel farklı temalar da sizi başka başka yolculuklara çıkaracak.

 
PAZARTESİ – ÇÖPTEN SERVETE
Modern zamanın hazine avcısı Drew Pritchard, “Hurda Avcıları” ile tuhaf ve büyüleyici objelerin izini sürerken bir grup otomobil uzmanı da “Dünyanın En İyi Arabaları”nı sizler için seçecek. “Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar”da ise istenmeyen araçlar, tamir ya da takas edilerek muhteşem arabalara dönüştürülecek.

SALI - MACERA GECESİ
Profesyonel hazine avcılarının, değeri milyon doları aşan efsanevi bir definenin izini sürdüğü program “Hazine Arayışı: Yılan Adası” ve T-Rex, Triceratops gibi daha pek çok dinozor fosilini arayan “Dinozor Avcıları” size macera dolu bir akşam yaşatacak.

ÇARŞAMBA – ALTIN GECESİ
Sahip oldukları her şeyi satarak Alaska'ya yerleşen hırslı madencilerin izlenme rekoru kıran hikayesi “Altın Peşinde” ve dünyanın en gözü kara altın madencilerinin Alaska’nın Bering Denizi’nde yaşadıkları tehlikeli altın arayışı “Bering Boğazı’nda Altın” Çarşamba akşamınızı parlatacak.

PERŞEMBE – CESARET GECESİ
Var olan en zorlu ve istenmeyen işleri tecrübe eden Mike Rowe ile “Kirli İşler” ve dünyanın en tehlikeli işlerini yapan Tim Kennedy ile “Ölmek Yok” sizi cesaret dolu bir geceye davet edecek.

CUMA –POPCORN FİLM KUŞAĞI
Unutulmaz karakterler, izlemeye doyamadığınız efsane filmler ise her Cuma DMAX Popcorn Film Kuşağı’nda ekrana gelecek. Yeni yayın döneminde gelecek aylarda ayrıca; restoranlarda kötüye giden her şeyi gizli kameralarla suçüstü yakalayan “Restoran Dedektifi”, dünyanın zirvesindeki zorlu şartları gözler önüne seren “Everest Serisi”, güçlü değil, cesur olanın kazandığı “SAS: Cesaret Eden Kazanır”ın yanı sıra medeniyetten uzak, doğanın kalbinde yaşamak isteyen ailelerin hayatta kalma becerilerini ekrana taşıyan “Kırsalda Yaşamak Zor” ve Amazon Nehri’ni yürüyerek geçen hayatta kalma uzmanı Ed Stafford ile “Walking The Amazon” izleyicilerle buluşacak.