Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
13/08/2021

Dick Wolf imzalı FBI dizisinden üçüncü dizi doğdu: FBI International

Dick Wolf imzalı FBI dizisinden doğan üçüncü dizi olacak FBI: International, Budapeşte'deki ofislerinde Amerikalıları korumak için dünyanın çeşitli ülkelerine operasyon düzenleyen bir grup elit ajanı konu alacak.

Yayın hayatına 2018’de CBS ekranlarında başlayan FBI dizisi, senaristi ve proje yapımcısı Dick Wolf’un detaylı sunumu sayesinde önemli bir izleyici kitlesine ulaşmış ve yılın sürpriz dizilerinden biri olmuştu. Üç sezonu geride bırakan FBI, bünyesinden yeni diziler çıkarmaya devam ediyor. FBI’ın ilk sezon finalinden bir gün önce yayınlanan ve FBI: Most Wanted adını taşıyan özel bölüm, ilk spinoff dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Hem FBI, hem de FBI: Most Wanted şu anda CBS'in en çok izlenen şovları arasında yer alıyor. Julian McMahon’ın başrolünde olduğu FBI: Most Wanted, ikinci sezonu noktalarken Dick Wolf, FBI evreninden doğan üçüncü diziyi de duyurdu: FBI International....

 
CBS, FBI dizisine dördüncü sezon onayını, uzantısı FBI: Most Wanted dizisine ise üçüncü sezon onayını verirken FBI International ile bu kez uluslararası sulara açılacak. Dick Wolf'un hazırladığı FBI serisinin yeni dizisi FBI: International, Amerikalıları korumak için dünyanın çeşitli ülkelerine seyahat eden bir grup elit ajanı konu alacak. Alman aktris Christiane Paul (Counterpart) ve Carter Redwood (The Long Road Home) FBI: International’da başrolü paylaşan iki isim olacak. Carter Redwood, FBI Fly Team adı verilen grubun bir üyesi iken, Christiane Paul ise bir Europol ajanına hayat verecek. Merkezi Budapeşte olan bir merkezde çalışan ve sürekli seyahat ederek dünyanın pek çok noktasında sorunlarla boğuşacak olan ikili, sorunları silah yerine akıllı stratejiler kurarak çözmeye çalışacak. 21 Eylül’de ilk bölümü ekrana olacak olan FBI: International, FBI ve FBI: Most Wanted arasında üç saatlik bir crossover bölüm ile sahne alacak.