Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/03/2021

Çocuk animasyonu Stan Lee's Superhero Kindergarten ne zaman başlayacak?

Arnold Schwarzenegger'in seslendirmesi ile Amazon Prime'da ekrana gelecek çocuk animasyonu Stan Lee's Superhero Kindergarten, aksiyon, macera ve komedi türünde 4-7 yaş arasına hitap eden bir seri olacak.

Çocuklara özel bir animasyon serisi gümbür gümbür geliyor. Amazon Prime ve Alibaba'nın streaming hizmeti Youku'da aynı anda yayınlamacak olan Stan Lee's Superhero Kindergarten, Arnold Schwarzenegger'in seslendirmesi ile bizleri neşelendirecek. Projesinin geçmişi aslında eskiye dayanıyor. Hatta Arnold, yıllar önce Stan Lee ile böyle bir proje hakkında konuştuklarını da söyledi. Biraz zaman alsa da Arnold'ın dünyadaki bütün çocuklara sağlık, egzersiz, fitness ve anti-zorbalık hakkında dersler verip, hikayeler anlatacağı pozitif düşüncelerle dolu bir animasyon dizisi, bu yıl içinde ekranlara geliyor.
 Stan Lee's Superhero Kindergarten aksiyon, macera ve komedi türünde 4-7 yaş arasına hitap eden bir animasyon serisi olacak. Alibaba Group, Stan Lee’s POW! Entertainment ve Schwarzenegger’s Oak Productions ortak yapımı olan serinin senaryo yazarlığını ise Deadpool'un yaratıcılarından biri olan Fabian Nicieza yapıyor. Serinin hikayesi, beş yıl önce inanılmaz bir süper kahraman karşılaşmasının ardından Greenvale şehrini kaplayan kozmik radyasyonun etkisiyle süper güçlerle doğan çocukların bir anasınıfında toplanmasını anlatıyor.
 


Anaokulunun baş öğretmeni ise eskiden süper kahraman Captain Courage olan Arnold Armstrong. Sınıfta olan çocuklara güçlerini kontrol etmelerine yardım eden ve onları düzgün kullanmayı öğreten Arnold, pozitif bir enerji olarak öğrencilerine yol gösterecek. Bu arada Stan Lee de Superhero Kindergarten'ın her bölümünde kısa da olsa kendini gösterecek. Stan Lee'nin seslendirmesini ise dijital olarak yaratıp diziye eklediklerini belirtelim. Dünyanın Stan Lee's Superhero Kindergarten gibi animasyon serilerine ihtiyaç duyduğu bu günlerde, genç zihinlere olumlu düşünce aşılayan ve kendilerini daha iyi tanımalarını sağlayan bu tür yapımların geleceğimiz için yararlı olacağını düşünüyoruz. Stan Lee's Superhero Kindergarten, yaz öncesi ekranlarda olacak.