Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
14/07/2020

Clone Wars spinoff’u Star Wars: The Bad Batch, 2021’de Disney Plus’a geliyor

Star Wars evrenine yeni bir animasyon dizi katılıyor. Disney Plus ekranlarında 2021'de yayınlanacak Star Wars: The Bad Batch, yakın zamanda sona eren The Clone Wars’un spinoff’u olacak.

Disney Plus kanalı, 2021’de ekrana gelecek yeni Star Wars animasyon dizisi The Bad Batch’i duyurdu. Star Wars: The Bad Batch, yakın zamanda sona eren bir başka Star Wars animasyonu olan The Clone Wars’un spinoff’u olacak. Projesinin arkasında The Clone Wars, Rebels ve The Mandalorian gibi birbirinden başarılı projelerin yapımcısı olan Dave Filoni var. Kendisi Disney şirketinin yeni Star Wars stratejisinde en etkin isimlerden biri. Star Wars The Clone Wars animasyonunu izleyenler için The Bad Batch hiç de yabancı değil. Final sezonu olan 7. sezonunun ilk 3 bölümünde bu ekibi ilk kez görmüştük. Klon Ordusu’ndaki kardeşlerinden genetik olarak farklılaşan eşsiz bir klon ekibi olan Bad Batch üyeleri, her biri onları olağanüstü etkili askerler ve müthiş bir ekip haline getiren benzersiz bir özelliğe sahip.
 

Clone Force 99, gayri resmi olarak Bad Batch, aynı zamada herhangi bir klon birliğinde görülmeyen şaşırtıcı bir % 100 başarı oranına ve becerilere sahip. Birlikte çalışma konusunda usta olan Hunter, Wrecker, Tech ve Crosshair, savaş alanında olağanüstü çözümler uygulamak için benzersiz yeteneklerini ve özel fizyolojilerini kullanıyorlar. Ekip, Klon Savaşı sonrası dönemde, ayakta kalmak ve yeni bir amaç bulmak için mücadele ederken cüretkar paralı askerlik görevlerini üstlenecek. Disney+ kıdemli başkan yardımcısı Agnes Chu, yaptığı açıklamada “Yeni ve mevcut hayranlara Star Wars: The Clone Wars son sezonunu vermek, Disney+ için onurumuz oldu ve bu dönüm noktası serisine verilen küresel yanıttan çok memnunuz.” dedi ve “Klon Savaşları sonucuna varmış olsa da, Lucasfilm Animation’daki çığır açan hikaye anlatıcıları ve sanatçılar ile ortaklığımız daha yeni başlıyor. Dave Filoni’nin vizyonunu Bad Batch’ın bir sonraki maceralarıyla hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.