Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
17/12/2020

Chuck Norris’in unutulmaz dizisi Walker, Texas Ranger'a 2021 yorumu

21 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak Walker dizisi, aksiyon filmlerinin unutulmaz isimlerinden Chuck Norris’in başrolünde olduğu Walker, Texas Ranger (1993-2001) dizisinin modern bir uyarlaması olacak.

Aksiyon filmlerinin efsane isimlerinden Chuck Norris’in başrolünde olduğu Walker, Texas Ranger (1993-2001) dizisinin modern bir uyarlaması olacak. Orijinal dizide Chuck Norris, Teksas’ta ortağıyla birlikte suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırmıştı. 21 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak Walker da benzer bir konuyu işleyecek. Yeni uyarlamada Chuck Norris’in yerini Supernatural'ın yıldız ismi Jared Padalecki alıyor. Chuck Norris’in partneri olan James Trivett karakterinin yerini ise yeni uyarlamada Texas Rangers'ta çalışan az sayıdaki kadınlardan biri olan Micki devralıyor. Walker'ın yeni ortağını Lindsey Morgan canlandırıyor.

İki çocuk babası dul bir adam olan Walker, çok önemli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra Austin’deki evine döner Texas Ranger’a katılır. Ortağıyla birlikte Teksas’ın azılı suçlularıyla savaşan Walker, bir taraftan da hem çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak hem de tutucu ailesiyle . çatışmalarını çözmekle uğraşacak. Walker’ın yapımcılığını orijinal dizide olduğu gibi Albert S. Ruddy ve Leslie Greif üstleniyor.