Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/06/2021

Atiye’nin 3. ve final sezonu 17 Haziran’da ekrana gelecek

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Atiye dizisi, 17 Haziran'da ekrana gelecek final sezonuyla veda edecek. Netflix, Atiye'nin 3. ve final sezonunun fragmanını paylaştı.

Netflix’in merakla takip edilen dizisi Atiye, 3. ve final sezonuyla 17 Haziran’da izleyiciyle buluşacak. Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan gizemli yolculuğu Kapadokya ve Mardin gibi tarihe rehberlik eden bölgelerin ardından yine Göbeklitepe’de son bulacak. Yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği, Atasay Koç ve Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı Atiye son sezonunda yönetmen koltuğunu ise Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaşıyor.
 Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin final sezon konusu ise şöyle: Bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Çiftin, geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kızları Aden kayıptır. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan yıllar sonra onun izini bulurlar. Karanlık güçler korkunç planları için Aden'den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise, hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklardır.