Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
03/05/2021

Arrow ve Vikings dizilerinin yıldızlarından yepyeni bir dizi: Heels

Başrollerinde Arrow yıldızı Stephen Amell ile Vikings yıldızı Alexander Ludwig'in olduğu Heels dizisi, profesyonel güreş dünyasında hayallerinin peşinden gitmeye çalışan iki kardeşin hikayesini ekrana taşıyacak.

DC Comics'in dizi evreninin en sevilen dizilerinden biri olan ve sekizinci sezonun ardından ekranlara veda eden Arrow dizisin yakışıklı oyuncusu Stephen Amell’in yeni dizisi Hells, bizleri Amerikan Güreşi sporunun zorlu dünyasına götürecek. Amell’in özel hayatında Amerikan güreşiyle yakından ilgilendiği ve hatta azı maçlara konuk olarak dahil olduğu biliniyor. Starz ekranlarında olacak dizinin bir başka önemli ismi ise, Vikings dizisiyle yıldızı parlayan Alexander Ludwig olacak.

 


Rick and Morty’nin yapımcılarından biri olan ve çok yakında izleyeceğimiz Loki dizisinin senaristi olan Michael Waldron’un hem kaleme aldığı hem de yapımcılığını üstelendiği Heels, sıkı sıkıya bağlı bir Georgia topluluğunda, profesyonel güreş dünyasında hayallerinin peşinden gitmeye çalışan kadınlar ve erkeklerin hikâyesini ekranlara taşıyacak. Dizinin ana karakterleri olan Jack (Stephen Amell) ve Ace Spade (Alexander Ludwig) kardeşler, babalarından miras kalan güreşçilik turnuvalarını devam ettirirken birbirleriyle de bir güç savaşına girecekler. Pandemi nedeniyle prömiyerini geciken Hells, sonunda 15 Ağustos’ta ekran macerasına başlayacak.