Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
29/01/2021

AppleTV+'ta ekrana gelecek The Snoopy Show ilk fragmanıyla beğenildi

AppleTv+ ekranlarında izleyeceğimiz The Snoopy Show, 5 Şubat'ta başlıyor. Üç ila yedi dakika arasında değişen altı bölümden oluşacak The Snoopy Show, ilk fragmanıyla da göz doldurdu.

İlk Peanuts bant-karikatürünün 70. yılını kutlaması şerefine AppleTV+, Snoopy Show adıyla yeni bir dizi hazırladı. 5 Şubat'ta yayınlanmaya başlayacak altı bölümlük The Snoopy Show, çocuklar ve aileler için yaratılmış olsa da bu tatlı köpek herkesin gönlünde bir parçaya sahip olduğu için dizinin izlenme rekorları kıracağına eminiz. Snoppy, ilk bakışta mutluluktan danseden, kemik sevdalısı, köpek evinde yatıp uyuyup zamanını geçiren bir köpek gibi görünse de bundan çok daha fazlası. Snoopy, aynı zamanda Joe Cool, okuldaki en havalı çocuk, sörf kralı ve ünlü bilek güreşçisi Masked Marvel, Birinci Dünya Savaşı kahramanı Flying Ace...
 


4-11 yaş aralığına hitap ettiği söylense dahi 7'den 70'e herkesin izleyebileceği The Snoopy Show, sanki bir bant-karikatürü gibi kısacık bölümlerden oluşuyor. Üç ila yedi dakika arasında değişen bölümler ikonik çizgi romandan uyarlanmış. 70 yıldır eşsiz animasyon stili ile dünyanın her yerinden insanları eğlendiren seride herkesin sevdiği karakterler olan Charlie Brown, Lucy, Linus, Franklin, Schroeder, Peppermint Patty ve daha fazlasını görebileceğiz. Tekrardan Snoopy'nin o masum dünyasına adım atmak ve Snoopy ve Woodstock'un maceralarına atılmak için can atıyoruz.