Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
30/03/2020

Apple TV+'ın gizem dolu gerilim dizisi Home Before Dark, 3 Nisan'da başlıyor

Crazy Rich Asians’ın yönetmeni Jon M. Chu imzalı Apple TV+ dizisi Home Before Dark, çıkardığı gazetede yaşadığı şehirdeki bir cinayet vakasını ortaya çıkaran 11 yaşındaki Hilde Lysiak’ın hayat hikâyesinden esinleniyor.

Teknoloji devi, Apple TV+ kanalını henüz oturtmayı başaramamış olsa da kaliteli yapımları kendi bünyesinde toplamak için azami çaba sarf ediyor. Crazy Rich Asians’ın yönetmeni Jon M. Chu’nun yapımcılığını üstlendiği ve bazı bölümlerini yönettiği Apple TV+ dizisi Home Before Dark, gerçek olaylara dayanan bir gerilim öyküsü, üstelik başrolünde 9 yaşında bir kız çocuğu var. Dizinin baş karakteri, Brooklyn’de yaşarken babasının işlerinin ters gitmesi sebebiyle Pennsylvania’nın Selinsgrove bölgesine taşınan Hilde Lisko olacak.
 


Home Before Dark’ta, çocuk yaşında gazeteciliğe ilgi duyan Hilde’nin yeni taşındığı kasabada uzun yıllar önce kapanmış olan bir faili meçhul dosyasını açığa çıkarmasının ve sonra da olayı aydınlatmasının heyecan dolu hikayesini izleyeceğiz. Bu olayın gerçekten yaşanmış olması ve Hilde’nin bugün halen yaşadığı bölgelerin en önemli gazetelerinde röportajlarının ve köşe yazılarının yayınlanıyor olması kesinlikle çarpıcı! Brooklynn Prince, Jim Sturgess, Abby Miller, Louis Herthum, Michael Weston, Kiefer O'Reilly, Kylie Rogers, Aziza Scott ve Adrian Hough gibi sevilen aktörlerin kamera önüne geçen Home Before Dark, 3 Nisan’da başlıyor.