Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
04/08/2021

Apple TV+ dizisi Truth Be Told’un 2. sezonundan yeni fragman geldi

Truth Be Told dizisinin 2. sezonu 20 Ağustos’ta başlayacak. Octavia Spencer, ikinci sezonda gerçek bir suç podcaster'ı olan Poppy Parnell rolüyle karşımıza çıkarken yeni sezona katılan isim ise Kate Hudson oldu.

Suç ve cezanın merkezinde yer aldığı gizemli öyküleri sevenler, Apple TV+ imzalı Truth Be Told’un ilk sezonunu fazlasıyla beğenmişti. Kathleen Barber’ın dünya çapında satış rekorları kıran suç romanı Are You Sleeping’den uyarlanan Truth Be Told, şöhretini yaptığı podcast yayınlarından birinde azılı bir katili açığa çıkaran muhabir Poppy Parnell’ın, kendisini meşhur eden davanın yıllar sonra büyük bir yanlış anlaşılma olabileceği şüphesiyle eski dosyaları karıştırmasını ele alıyordu. Oscar’lı oyuncu Octavia Spencer’ın Breaking Bad yıldızı Aaron Paul ile paylaştığı ilk sezonu hala izlemediyseniz, kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 


Truth Be Told’un merakla beklenen 2. sezonu ise 20 Ağustos’ta başlayacak. Octavia Spencer, ikinci sezonda gerçek bir suç podcaster'ı olan Poppy Parnell olarak rolünü yineleyecek. Yeni sezona katılan isim ise güzel yıldız Kate Hudson oldu. Daha çok sinema ağırlıklı bir kariyeri olan Hudson, Poppy’nin uzun süredir arkadaşı olan ve bir yaşam tarzı gurusu olan Micah Keith olarak karşımıza çıkacak. Micah, Poppy’nin podcast’ini duyduktan sonra bir cinayet vakasını çözmesi için ondan yardım isteyecek. Ancak soruşturma, Micah’ın imparatorluğunu tehdit edebilecek keşifleri de ortaya çıkaracak.