Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/02/2021

Animasyon dizi Aquaman: King Of Atlantis ne zaman başlayacak?

HBO Max'te izleyeceğimiz Aquaman: King Of Atlantis animasyon dizisinin arkasında Aquaman filmlerinin yönetmeni James Wan var. Aquaman: King Of Atlantis, filmlerde geçen olaylardan sonrasını konu alacak.

DC Comics kahramanlarına olan ilgi her gün giderek artıyor. HBO Max de bunun farkında ve yeni bir DC Comics animasyon serisi ile tekrar gündemde. Aquaman filmlerinin yönetmeni James Wan'ın bugünlerde konuşulan projesi Aquaman: King Of Atlantis, filmlerin oluşturduğu hayran kitlesine ilaç gibi gelecek bir animasyon serisi olarak karşımıza çıkıyor.
 


Ailecek izleyebileceğiniz Aquaman: King Of Atlantis, filmlerde geçen olaylardan sonrasını konu alıyor. Serinin adından da anlaşıldığı gibi Aquaman'i, Atlantis'in kralı olarak izleyeceğiz. Kral olduğu ilk günden itibaren işlerin başından aşkın olduğunu gören Aquaman'in yanında bilim insanı Vulko ve sulara hükmedebilen savaşçı prenses Mera bulunuyor. Vicdansız yeryüzü sakinlerine, zamanın ötesinden gelen şeytani atalarına, Aquaman'i tahttan indirmek isteyen üvey kardeşine karşı mücadeleler verecek olan Aquaman'in maceralarından heyecan eksik olmayacak gibi duruyor. Okyanusların efendisi, binbir zorlukla mücadele ederken Atlantis sakinlerine ve kendisine, atalarından yadigar olan üç dişli mızrak için doğru kişi olduğunu kanıtlamak zorunda kalacak.
 


1941 yılında Mort Weisinger ve Paul Norris tarafından yaratılan Aquaman, hayranlar tarafından oldukça sevilen ve dinamik hikayeleri sayesinde bugünlere kadar başarıyla gelmiş bir seri. Aquaman, animasyon dünyasına ilk kez 1967'den 1970'e kadar süren bir seri ile katıldı. Klasik sarı saçları ve turuncu t-shirt'ü ile 2016 yılına kadar gelen Aquaman, Jason Momoa ile inanılmaz bir değişim geçirdi ve her genç kızın gönlünü çalmayı başardı. Aquaman'i Atlantis'in kralı olarak izlemek için can atıyoruz.