Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
06/02/2020

Altered Carbon'un merakla beklenen 2. sezonu, 27 Şubat'ta Netflix'te

Netflix'in en sevilen yapımlarından biri olan Altered Carbon'un merakla beklenen 2. sezonu, 27 Şubat'ta yayında olacak. Artık başrolde Joel Kinnaman değil Marvel Sinematik Evreni’nin Falcon’u olan Anthony Mackie var.

Altered Carbon, 27 Şubat'ta başlıyor

Bilim Kurgu türünden hoşlanan okuyucularımız Altered Carbon dizisini mutlaka radarında tutsun. İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli klasik siberpunk romanından uyarlanan Netflix dizisi, günümüzün 300 yıl sonrasında, insan zihninin sayısallaştırıldığı ve bedenden bedene indirildiği bir gelecekte geçiyor. Cinayet, aşk ve ihanet dolu bir hikayeyi odağına alan Altered Carbon’da insanlığın yeni teknolojiler sonrası büyük bir dönüşüme uğradığı bir dünyada, Takeshi Kovacs’ın öyküsünü izlemiştik. Bir cinayeti çözmesi için yıllar sonra bilinci yeni bir bedene yüklenip hayata döndürülen bir Takeshi Kovacs’ın hikâyesi, Netflix’in en başarılı dizi projelerinden birine dönüşmüştü.
 2 Şubat 2018’de ilk sezonu yayınlanan ve büyük ilgi gören Netflix dizisi, iki yıllık aranın ardından ikinci sezonuyla karşımızda olacak. 27 Şubat’ta ekrana gelecek ikinci sezonda, büyük bir değişim geçiriyor. Artık başrolde Joel Kinnaman değil Marvel Sinematik Evreni’nin Falcon’u olan Anthony Mackie var. Chris Conner ve Renée Elise Goldsberry, ilk sezondaki rolleriyle geri dönecek. Yeni sezonun oyuncu kadrosuna ise Simone Missick, Dina Shihabi, Lela Loren, Torben Liebrecht ve James Saito katılmış durumda. İlk sezon boyunca farklı zaman dilimlerinde yaşananlara şahit olduğumuz için Takeshi Kovacs’ı üç farklı oyuncunun yorumuyla izlemiştik. Yeni sezonda Kovacs bir kez daha beden değiştirdiği için Kinnaman’dan rolü Anthony Mackie devralacak.