Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/03/2021

Adult Swim'den yepyeni bir yetişkin animasyonu: Teenage Euthanasia

Rick and Morty'nin yayıncısı Adult Swim'in yeni yetişkin animasyonu Teenage Euthanasia, yakın bir gelecekte Florida'daki bir cenaze evinde geçen olayları konu alıyor.

Adult Swim'in yeni animasyonu Teenage Euthanasia, yakın bir gelecekte Florida'daki bir cenaze evinde geçen olayları konu alıyor. İkinci şanslara, ölüme ve aile üzerine kurulu olan seri bir hayli ilginç gözüküyor. Animasyon serisininin yaratıcılarından biri New York Times Editor's Choice yazarı olan Alissa Nutting (Made for Love) iken, diğeri Emmy adaylığı bulunan Alyson Levy (The Shivering Truth). Animasyonları Augenblick Studios tarafından yapılan dizinin yayın tarihi henüz duyurulmadı. Teenage Euthanasia, Alissa ve Alyson'ın yarattıkları dünya ve diziye konu olan aile ile izleyen herkesin bağ kuracağı, onlarla beraber güleceği ve bu ailenin bir parçası olmadıkları için rahatlayacakları bir yapım olacak.
 


Kıyametten çıkmış gibi duran, yakın gelecekte geçen Teenage Euthanasia, Fantasy ailesine ve başta da belirttiğimiz gibi cenaze evleri Tender Endings'e odaklanıyor. Ailedeki karakterlerin hepsi birbirinden ilgi çekici. Yeni diriltilen, yaşayan ölü Trophy Fantasy (Maria Bamford), onun genç kızı Euthanasia "Annie" Fantasy (Jo Firestone), Annie'nin Oidipus kompleksli amcası Uncle Pete (Tim Robinson) ve Annie'nin göçmen büyükannesi Baba (Bebe Neuwirth) serinin ana karakterleri olarak boy gösteriyorlar. Genç bir anne olan Trophy, evden kaçar ve kızı Annie'yi, Baba ve Uncle Pete ile bırakır. 15 yıl sonra Trophy, cenave evi Tender Endings'e geri döner ancak kendisi ölmüştür ve gömülmek için eve gönderilmiştir. Yıldırım düşmesi sonucu Trophy ölümden geri döner ve kendini planlanmadığı annelik görevinin başında bulur. Bu sene ekrana gelecek yeni animasyon dizilerinden farklı bir havası olan Teenage Euthanasia, bu senenin favorilerin biri olabilir.