Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/01/2021

7 Şubat'ta başlayacak The Equalizer dizisindan fragman geldi

Denzel Washington'ın başrollerinde olduğu aksiyon serisi The Equalizer, şimdi de dizi olarak karşımıza çıkıyor. 7 Şubat'ta başlayacak The Equalizer dizisinde ana karakterimiz bu sefer bir kadın olacak.

1985-1989 yılları arasında CBS ekranlarında olan The Equalizer dizisi, yayınlandığı dönemde oldukça ses getiren bir projeydi. Gizemli bir geçmişe sahip emekli bir istihbarat ajanı olarak Edward Woodward'ın maceralarını ekrana getiren aksiyon dolu dizi, 2014 yılında aynı isimle bir sinema filmine de uyarlanmıştı. Sevilen oyuncu Denzel Washington ile kendisine ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında Oscar kazandıran Training Day filminin yönetmeni Antoine Fuqua’yı da yeniden bir araya getiren The Equalizer, eleştirmenlerden geçerli net alamasa da dünya çapında 192 milyon dolar hasılat elde etmeyi başardı.Denzel Washington'ın hayat verdiği Robert McCall’ın ölüne geleni tahtalı köye postaladığı filmin başarısı, doğal olarak yeni bir filmi de gündeme getirdi. Yönetmenliğini tıpkı ilk filmde olduğu gibi Antoine Fuqua’nın üstlendiği The Equalizer 2, 2018’de gösterime girmiş ve tıpkı ilk film gibi beklentinin üzerinde bir gişe başarısı göstermişti.
 The Equalizer, şimdi de dizi olarak karşımıza çıkıyor. 1985-1989 yılları arasında yayınlanan dizi ve Denzel Washington'lı filmlerin aksine ana karakterimiz bu sefer bir kadın olacak. 7 Şubat’ta CBS ekranlarına gelecek dizininin başrolünde Queen Latifah yer alıyor. Oscar, Emmy ve Grammy adaylığı bulunan Amerikalı rapçi, aktris ve şarkıcı Latifah, yeni uyarlamada olağanüstü yetenekleri ve gizemli bir geçmişi olan, yardım isteyecek kimsesi olmayanlara el uzatan Robyn isimli bir karakteri canlandıracak. Kadroda Chris Noth, Lorraine Toussaint, Tory Kittles, Liza Lapira ve Laya DeLeon Hayes de yer alıyor. Take Two dizisinin yaratıcıları Andrew Marlowe ve Terri Miller, dizinin yaratıcıları, yazarları ve yürütücü yapımcıları.