Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/09/2021

7 Kasım’da başlayacak Dexter: New Blood’tan yeni fragman geldi

2006–2013 yılları arasında yayınlanan Dexter, yeni sezonuyla yıllar sonra ekranlara geri dönüyor. 10 bölüm çekilecek Dexter: New Blood adlı yeni sezon, 7 Kasım’da izleyici ile buluşacak.

2013’te 8. sezonuyla final yapan Dexter, bir dönemin en sevilen dizilerinden biriydi. Beğenilmeyen sezon finaline karşın özellikle ilk sezonların başarısıyla kült dizi seviyesine ulaşan Dexter, Miami Metro Polis Departmanı’nda bir kan sıçrama analizcisi olarak görev çalışan ancak gizli hayatında bir seri katil olarak yaşayan Dexter Morgan’ı merkezine alıyordu. Michael C. Hall’un başrolünde olduğu ve sadık izleyicisi Showtime’ın en başarılı işlerinden biri olan, yeni sezonuyla 7 Kasım’da ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Dexter: New Blood adını alan dizi, Dexter Morgan'ın hikayesini anlatmaya devam edecek. Michael C. Hall, dizinin yeni sezonu için Dexter rolüne geri dönüyor.

 Dizinin ilk dört sezonunda yaratıcı olarak görev yer alan ve Emmy’e aday olan Clyde Phillips de Dexter’ın yeni sezonda ekipteki yerini alacak. Michael C. Hall ve Clyde Phillips, aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstlenecek. Dizinin bir başka sevilen karakteri Jennifer Carpenter, Debra Morgan olarak ekranlara dönüyor. John Lithgow ise, Trinity Killer olarak karşımıza çıkacak. Toplam 10 bölüm sürecek Dexter: New Blood’ta, 2013’teki sezon finalinin 10 yıl sonrasında yaşananları izleyeceğiz. Dexter'ın kasırgada kayıplara karışmasının ardından 10 yıl geçmiştir. Sahte bir isim alan Dexter, Minnesota Iron Lake'teki bir kasabada yaşamaya başlar. Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken birden yeniden kan dökülmeye başlamasıyla eski hayatından izler ortaya çıkar.