Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
10/09/2021

6 Ekim'de başlayacak CSI: Vegas dizisinden ilk fragman geldi

CBS ekranlarında 6 Ekim’de ilk bölümü ekrana gelecek CSI: Vegas dizisinin kadrosunda 2000-2015 yılları arasında yayımlanan efsane adli tıp polisiye suç draması CSI dizisinden pek çok tanıdık yüz var.

CSI ya da uzun adıyla Crime Scene Investigation, polisiye tutkunlarının favori yapımlarından biri. 2000-2015 yılları arasında tam 15 sezon ekranlara gelen adli tıp polisiye suç draması, kendinden sonra gelen pek çok diziye de ilham oldu. Las Vegas şehrinde işlenen suçları inceleyerek suçluları yakalamaya çalışan bir ekibin hikayesini anlatan CSI, 24 kez Emmy, 6 kez de Altın Küre’ye aday gösterildi. William Petersen, Marg Helgenberger, Ted Danson, Laurence Fishburne, Elisabeth Shue ve Jorja Fox'un oynadığı dizi, CSI franchise'ının ilkidir. CSI’ın açtığı yoldan zaman içinde CSI: Miami, CSI: NY ve CSI: Cyber gibi diziler doğdu.

 
Orijinal CSI dizisinden bazı isimlerle yeni bir CSI dizisinin geleceği haberi, CSI tutkunlarını bir hayli heyecanlandırmıştı. CBS ekranında 6 Ekim’de ilk bölümü ekrana gelecek CSI: Vegas dizisinin ilk görüntüleri paylaşılınca bu heyecan daha da arttı. Orijinal kadrodan William Petersen, Wallace Langham, Paul Guilfoyle ve Jorja Fox’u yeniden izleyeceğimiz CSI: Vegas, her şeyin başladığı şehir olan Las Vegas’ta yepyeni bir sayfa açıyor. Tanıdık yüzlere ek olarak Paula Newsome (Chicago Med, Barry), Matt Lauria (Dickinson, Little Birds), Mel Rodriguez (On Becoming a God in Central Florida) ve Mandeep Dhillon (After Life), dizinin ana kadrosunu oluşturan yeni isimler olarak dikkat çekiyor. CSI: Vegas, Las Vegas suç laboratuvarında onlarca yıl süren çürüme ve yolsuzluğu merkezine alacak ve son 20 yılda ele alınan her davanın sorgulanmasına neden olacak. CSI evreninde 20 yıl önce her şeyin başladığı yer olan Las Vegas’a dönmek kesinlikle keyifli olacak.