Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
29/07/2020

4 Ekim'de başlayacak The Walking Dead: World Beyond dizisinden fragman

Walking Dead dizisinin üçüncü Spin-off’u The Walking Dead: World Beyond, kıyametin ardından yetişen ilk nesle odaklanılıyor. Yayın tarihi COVID-19 salgını nedeniyle 4 Ekim'e ertelenen dizinden fragman geldi.

The Walking Dead, yepyeni bir macera ile ekranlarımızın başına bizleri kilitleyecek. AMC'nin yeni dizisi The Walking Dead: World Beyond, sevilen zombi yapımını bu kez gençlerle yeniden uyarlıyor. The Walking Dead'in 10. sezon final bölümünü izledikten sonra ilk bölümü 4 Ekim 2020'de yayımlanacak olan The Walking Dead: World Beyond, bize bu yepyeni bir dünyaya götürecek. World Beyond, kıyametin ardından büyüyen ilk neslin, yaşadıkları güvenli bölgelerden çıkıp yerle bir olmuş dünyaya atılmalarını konu alıyor. Yaşayanlarla ya da ölülerle savaşan bu genç grubun başından aksiyon eksik olmayacak. İşlerin kısa zamanda sarpa saracağı ve kan ve vahşetin bizi ekranlarımızın başından ayrılmamıza engel olacağı dizide bu gençlerin olayları nasıl karşıladıklarını ve ne gibi zor kararlar vermek zorunda kaldıklarını izlemek keyifli olacak.
 Dizi için yapılan talk show programı Talking Dead ise her iki dizi için de devam edecek. Pandemi nedeniyle çıkış tarihi ertelenen dizinin ilk fragmanı Comic-Con'da sevenlerinin görücüsüne çıktı. Fragman, hepimizin sevdiği Rick Grimes'ın izlediğimiz son sahnesi ile Fear of The Walking Dead ve World Beyond'u birbirine bağlayarak üç dizi için ortak bir kapanış sağlayacağa benziyor. Robert Kirkman’ın dehasından fırlayan üçüncü spin-off proje olan The Walking Dead: World Beyond, The Walking Dead’in 10. sezonunun finalinin ardından, 12 Nisan Pazar günü başlayacak. Oyuncu kadrosunda Annet Mahendru, Aliyah Royale, Nicolas Cantu, Diane Crooke, Hal Cumpston, Alexa Mansour gibi isimlerin yer aldığı The Walking Dead: World Beyond, sadece 2 sezon sürecek.