Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
21/05/2021

27 Mayıs'ta ekrana gelecek Friends Reunion, fragmanıyla heyecan yarattı

17 yıl sonra ekranlara geri dönecek Friends'in özel bölüm fragmanı yayımlandı. 27 Mayıs'ta ekranlara geri dönecek Friends dizisinin "Friends: The Reunion" adlı özel bölümünü heyecanla bekleniyor.

Tüm zamanların en çok sevilen dizilerinden olan ve sitcom tarihinin en çok izlenen yapımı olan Friends, çok özel bir bölüm için geri dönüyor bildiğiniz gibi. Çevrimiçi seyir platformlarının en yenisi olan HBO Max, kesenin ağzını iyice açarak Friends oyuncularını çok özel bir bölüm için aynı çatı altında buluşturmayı başardı. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer, toplam 20 milyon dolarlık bir mukaveleye imza attı. Oyuncuların bireysel ücretleri açıklanmazken, en düşük ödemeyi alan oyuncunun bile yaklaşık 2.5 milyon dolar kazandığı tahmin ediliyor.  Bu rakam elbette televizyon tarihinde bir dizi bölümü için ödenen en yüksek oyunculuk kaşesine denk geliyor.
 


Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı tam 17 yıl sonra yeniden buluşturan dizinin yeni bölümü 27 Mayıs’ta HBO Max’te olacak. “Friends: The Reunion” ismiyle yayınlanacak yeni bölümde, dizinin dördüncü sezonunda Joey ve Chandler’ın Monica ve Rachel’ın daireleri karşılığında oynadıkları hırs dozu yüksek bilgi yarışmasının bir benzerine tanık olacağız. Friends özel bölümü, oyuncuların eskileri yâd ettiği sahnelerden oluşacak. Milyonlarca Friends hayranının yıllardır iple çektiği bu çok bölümünde David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai gibi isimler konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.