Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
27/08/2018

True Detective'in merakla beklenen 3. sezonundan ilk fragman geldi

Her sezon farklı oyuncu kadrolarıyla farklı hikayeler anlatan True Detective, üçüncü sezonuyla her zamankinden daha da iddialı olacak gibi duruyor.


İlk sezonuyla tüm zamanların en çok beğenilen dizileri arasına adını yazdıran ancak ikinci sezonuyla aynı başarıyı gösteremeyen True Detective, uzun bir prodüksiyon sürecinin ardından Ocak 2019'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. HBO'nun yönetiminin bizzat el koyduğu projenin planlanan üçüncü sezonunun çekimleri bundan 1.5 yıl önce durdurulmuş, proje sahibi olan Nic Pizzolatto haricinde görevli olan herkes projeden uzaklaştırılarak yeni sezon çalışmaları sıfırdan başlamıştı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla başrolde izleyeceğimiz Mahershala Ali göz kamaştıran bir performansa imza atmış! Nic Pizzolatto'nun senaryosunu kaleme aldığı ve her sezon farklı oyuncu kadrolarıyla farklı hikayeler anlatan antoloji dizisi üçüncü sezonuyla her zamankinden daha da iddialı olacak gibi duruyor. Oscar ödüllü oyuncu Mahershala Ali'yi, Kuzeybatı Arkansas'ın belalı sokaklarında görev yapan detektif Wayne Hays rolünde izleyeceğiz. Detektif Hayes, 1980 yılında geçen macerada iki kayıp çocuğun izinden giderken Amelia Reardon adlı bir öğretmenle tanışacak ve işler o noktadan itibaren sarpa saracak! Amelia Reardon'u, Selam filminden tanıdığımız ve o filmdeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın oyuncu dalında Altın Küre adaylığı bulunan Carmen Ejogo canlandıracak.
 True Detective'in yeni sezonun resmi başlangıç tarihi henüz açıklanmadı. Fakat yayınlanan fraganmda Ocak 2019 bilgisi yer alıyor.