Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
23/07/2017

Game of Thrones hayranlarını mest edecek lisanslı ürünler

Sideshow Collectibles, her Game Of Thrones hayranını kendinden geçirecek muhteşem ürünler piyasaya sunmaya hazırlanıyor.  


Sideshow Collectibles ve Factory Entertainment, Game of Thrones’un acımasız kralı Robert Baratheon’un tacını sizlere sunmaktan gurur duyuyor! Factory Entertainment’in ürün geliştirme takımı dizide kullanılan orijinal aksesuarı birebir kopyalama fırsatı bulmuş ve orijinaline en uygun ürünü yapabilmek için bu tacın kalıbını almış. Dizide kullanılan aksesuar, sette oyuncunun çekim sırasında rahat kullanabilmesi için metal gibi görünen ancak metal olmayan hafif bir malzeme ile yapılmış. Ancak Factory Entertainment’in replika ürünü, gerçek dünyada ekrandaki etkiyi yaratabilmesi, hatta olduğundan daha da sağlam ve güçlü durması için gerçek metalden üretilmiş. Her replika altın rengine boyanmış ve imitasyon taşlarla bezenmiş.
 


O ejderhaların anası, Targaryen'lerin Daenerys'i, o namı diğer Khaleesi! Aslına oldukça benzer detaylarla hazırlanmış bu şık figürün pek çok özelliği mevcut. Figür 26 cm. boyunda, istediğiniz pozu verdireceğiniz bu figür kendi ölçülerine özel hazırlanmış iki farklı kıyafet alternatifiyle satışa sunuluyor. Saç telleri tek tek özenle seçilmiş ve figüre monte edilmiş. Farklı pozlar verdirilebilen alternatif eller, Kraznys'in kırbacı ve son olarak bir adet de ejderha figürü Khaleesi'nin kutusunda sizleri bekliyor olacak!


Barbar doğası, efendilerine sorgusuz itaati ve ailesinin armasının üstünde bulunan üç köpekten dolayı Tazı lakabıyla bilinen Sandor Clegane, dizinin en popüler karekterlerinden biri. Sideshow Collectibles, bu önemli karektere yakışacak bu harika figürü önümüzdeki günlerde satışa sunmayı planlıyor. 33 santimetre boya sahip bu muhteşem figür, değiştirilebilir elleri, yüksek detaylı zırhı ve yedek kostümüyle geliyor. Bu kostümde de zırhlı eldivenler, işlemeler, özel kemeri ve silahlarını koymak için özel bölmeler yer alıyor. The Hound'un silahları; devasa kılıç, uzun kılıç, hançer ve Katar adlı özel bir silah olacak!

  

Sideshow Collectibles, Game of Thrones hayranları için evladiyelik bir set hazırlamış. Bu şık set bir adet Game of Thrones kitabı ve astrolabe modelinden oluşmakta. Astrolabe eski zamanlarda gezegen ve yıldızların hareketlerini saptamak için kullanılan bir aygıt. Bu aygıtı Game of Thrones ailelerinin simgeleriyle bezeyerek hazırlamışlar. Stark, Lannister, Baratheon ve Targaryen ailelerinin simgeleri bu şık objeye özenle işlenmiş. Bu setin içinde yer alan kitap ise Game of Thrones: A Pop-Up Guide of Westeros adlı kitabın özel basımı. Bu kitap bir pop-up kitabı. Her sayfası Beş kattan oluşuyor ve katlar açılınca Westeros haritasının bir bölümü ortaya çıkıyor ve üstünde kabartmalar yer alıyor. Bu kabartma desenler hem bölge hakkında hem de Westeros'ta yaşayan diğer canlılar hakkında detaylı bilgiler veriyor ve her bir kabartma sayfası da fazlasıyla şık. Her Game of Thrones hayranı bu şık seti koleksiyonuna katmak isteyecektir.


Unutma, Game of Thrones’un 7. Sezonu Amerika’yla aynı anda Digiturk’te!