Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
14/12/2018

Sideshow Collectibles Bumblebee için müthiş bir figür çıkarıyor

Sideshow Collectibles tarafından sadece 500 adet üretilecek olan Bumblebee figürü Transformers hayranlarının rüyalarına girecek güzellikte.


Transformers filmleri son yıllarda sinema dünyasını esir almış durumdalar. Bir noktadan sonra kaç adet film olduğunun hesabını biz bile kaçırdık! Genellikle bu filmler eleştirmenlerden kötü notlar alıyor olsa da çocuklar ve nostalji tutkunu yetişkinler, gişede Transformers yapımcılarına milyonlarca dolar kazandırmaya devam ediyor. 21 Aralık’ta Transformers sinema filmlerinin ilk bağımsız yapımı olan Bumblebee vizyona giriyor; işte bu şirin ötesi kahramanın detaylı figürü de en azılı Transformers hayranlarının rüyalarına girecek güzellikte tasarlanmış. Travis Knight’ın yönettiği ve 1987 yılında geçecek olan Bumblebee filminin baş kahramanı olan sarı Volkswagen Beetle’ın bu havalı figürü, eminiz evinize ya da ofisinize renk katacak.
Bumblebee’nin filmde kullanılan iki farklı yüzü, istenildiği zaman zaman değiştirebilecek aparatlar olarak bu figür setine dahil edilmiş durumda. Figürün gözlerinde, farlarında ve silahlarının her birinde yüksek kalite LED ampuller kullanılmış ve bu sayede odanız karanlık bile olsa figürünüze oldukça havalı bir görünüm katacak olan detaylar ustalıkla tasarlanmış. Sideshow Collectibles tarafından sadece 500 adet üretilecek olan ve şimdiden ön siparişleri alınmaya başlanan bu figürün piyasaya çıkışı ise 2020 yılını bulacak. Niye bu kadar geç satışa çıktığını biz de anlamadık ama bu güzellik, Transformers tutkunlarının rüyalarına girecek kadar da havalı.