Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
28/08/2018

Ev sevilen Star Wars karakterlerinden BB-8'e müthiş figür

Bugüne kadar pek çok BB-8 figürü gördük ama bu boyu neredeyse 1 metre olan The Sideshow Collectibles güzelliğine resmen bayıldık!


Star Wars hayranlarının rüyalarına girecek bir figürle karşı karşıyayız. Star Wars hayranlarının uzun yıllardır beklediği film olan Episode VII The Force Awakens, Star Wars sevenleri yepyeni karakterlerle tanıştırmıştı. Bu karakterlerin her biri farklı kesimden Star Wars severlere hitap etti ancak herkesin ortak sevgisini kazanan tek yeni karakter BB-8 kodlu sevimli droid oldu. Kısa sürede sevimli droidin çeşitli yan ürünleri üretildi. Oyuncaktan, yastıklara, giyimden, takıya kadar pek çok şekilde karşımıza çıkan BB-8, en çok bu ürünle kalbizi kazandı. The Sideshow Collectibles tarafından limitli sayıda üretilen BB-8 Life-Size Figure, neredeyse 1 metrelik uzunluğuyla size gerçek bir droid deneyimi yaşatacak.


BB-8'in gerçek boyutlardaki figürü, hem kasasında hem de baş bölgesinde ışıklarla donatılmış. Figüre dahil edilen ses özelliği sayesinde bu sevimli droid'in filmlerde çıkardığı tuhaf sesler bire bir taklit ediliyor figür tarafından! Bu özelliklerin her birini uzaktan kumandayla kontrol edebilmeniz de mümkün. Bu güzelliğe sahip olanlar çok şanslı; zira 3900 dolar ödeyebilecek kadar zenginler.