Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
03/02/2020

Dünyanın en elit seks kulübü SNCTM, çok özel partileriyle dikkat çekiyor

Kaliforniya'da faaliyet gösteren Snctm, sadece üyelerin giriş yapabildiği dünyanın en elit seks kulübü olarak kabul ediliyor. Eyes Wide Shut’ı anımsatan ve sadece zenginlere hizmet veren Snctm'de çok özel partiler gerçekleşiyor.

En elit seks kulübü: SNCTM

Sadece üyelerin giriş yapabildiği elit seks kulübü Snctm, şu sıralar zor günler geçiriyor. Üstelik bu süreç, kulübün ünlü müşteri portföyünün deşifre edilmesine sebep olabilir. Kaliforniya'da faaliyet gösteren kulübün en düşük ölçekli üyeliği 20.000 dolardan başlıyor. Violet Key üyeliği olarak adlandırılan ultra VIP hizmetler sunan kategorinin ücreti ise, 1 milyon dolar olarak belirlenmiş. Cinselliğin sınırlarında gezinen şovların sunulduğu Snctm'da pek çok ünlü ismin özel davetler verdiği de biliniyor. Gwyneth Paltrow ve Bill Maher, Snctm'un gediklisi olan isimlerden birkaçı. Kulübün sahibi olan Damon Lawner, Sntcm'u bir erotik kabare olarak tanımlıyor. Kulübün etkinlikleri arasında maskeli balolar, havuz partileri, cinsellik eğitimleri, yemekli davetler de mevcut. Kulüp, her ne kadar erkek müşterilere özel hizmet veriyor olsa da Viloet Key üyeliği satın alan kadın üyelere de kapılarını açıyor.
 

Snctm içerisinde yaşanan tüm etkinlikler interaktif olarak tasarlanmış durumda. Konuklar isterlerse bizzat şovların bir parçası olabiliyorken, arzu ettikleri takdirde sadece "gözetlemekle" de yetinebiliyorlar. Geçtiğimiz haftalarda Damon Lawner ve kulübün ilk üyelerinden olan, Bunnyman adıyla da tanınan Phoung Tran'in arasında yaşanan tartışma, kulübün duvarlarından taşıp basına yansıdı. Tran'in kulüp üyeliğinin feshedildiği de medya kanalları aracılığıyla kamuoyuna duyuruldu. Tran bu olayın üstüne Snctm'u ünlülerin tercih sebebi haline getiren "gizlilik" sınırlarının ihlal edildiğini şahsi Instagram hesabı üzerinden iddia etti. Lawner'ın paparazzi ve magazin dergilerine, dünyaca ünlü yıldızların kulübünde yaşadıklarına dair dedikodular sızdırdığını da iddia eden Tran, 75.000 dolarlık üyelik ücretinin de kendisine iade edilmediğini açıkladı. Her ne kadar Snctm'un kapıları ardında telefon kullanmak yasak olsa da bu kulüp daha önce hem HBO hem de Showtime kanallarının belgesellerine konu olmuştu.