Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MODA
14/04/2021

Vans, tamamen yıkanabilir ayakkabısı Trek Slip-On'u satışa çıkardı

Vans, ilk tamamen yıkanabilir ayakkabısı Trek Slip-On'u satışa sundu. İşlevsel yenilik geleneğini sürdüren Vans, hem karada, hem de ıslak zeminlerde kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu, ve dayanıklı bir slip-on yarattı.

Vans, ilk kez tamamen durulanabilir ayakkabısı Trek Slip-On'u gururla sunuyor. İşlevsel yenilik geleneğini sürdüren Vans, hem karada, hem de ıslak zeminlerde kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu, ve dayanıklı bir slip-on yarattı. Yaratıcı Dylan Graves'in de dahil olduğu Vans global sörf takımının yardımlarıyla kavramsallaştırılmış Trek-Slip-On, sandaletin avantajlarına sahip olan bir ayakkabı fikrinden esinlenildi ve Vans Sörf'ün tanındığı radikal deneyselcilik ruhu ile hayata geldi.
 


Bir sonraki maceranızda size eşlik etmek için hafif ve kolay taşınabilir olarak tasarlanan Trek Slip-On, kişisel tarzınızdan ödün vermeden gün içerisinde herhangi bir aktivite için ara verdiğinizde ya da daha karmaşık bir macerada sörf gibi su sporlarının değişken ihtiyaçlarını karşılıyor. Kişisel tarzınızdan ödün vermeden rahatlıkla kullanılabilecek Trek-Slip-On kum, kir, kaya, kaldırım ve aralarındaki her şeye hazır olan tek parça enjekte edilmiş TPU bileşimi, genel atığı azaltmak için üretildi. Model aynı zamanda esnek, kolayca taşınabilir bir siluette dayanıklılık sunuyor.

 Dama tasarımlı üst kısım, nefes alabilirlik için açık pencerelere ve gerektiğinde durulanma özelliğine sahip bu model ayak parmakları ve topuk boyunca bağlantı noktaları, su tahliyesi için dahil edildi. Büyük boyutlu ters Waffle tabanı, çeşitli koşullarda da daha iyi tutuş ve kavrama sağlıyor. Ayakkabının ana rengi yaprak yeşili ve aynı zamanda siyah, lacivert ve Portland Oregon merkezli sanatçı Chris Johanson tarafından Vans x Chris Johanson koleksiyonunun bir parçası olarak tasarlanan sınırlı sayıda benekli renkte mevcut.