Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
19/04/2021

Mohamed Salah ve Beyoncé, özel anlarıyla ‘Impossible Is Nothing’ serisinde

adidas, efsanevi Impossible Is Nothing kampanyasına yeniden hayat verirken hazırladığı 20 filmlik seriyle dünyaya ilham veren sporcuların hikayelerini güçlü bir anlatımla aktarıyor.

adidas, yıllara meydan okuyan Impossible Is Nothing kampanyasını bir film serisiyle yeniden canlandırıyor ve bu uzun süreli marka tutumunun evrim sürecini anlatıyor. Hazırlanan 20 filmlik seri boyunca Beyoncé, Paul Pogba, Tiffany Abreu, Mo Salah, Siya Kolisi ve Nneka Ogwumike’nin de dahil olduğu dünyaca ünlü isimlerin kendilerine özgü gerçek hikayeleri evden çekilen görüntüleri de kullanılarak güçlü bir anlatımla aktarılıyor. Film serisi, olasılıkları görmek ve adidas’ın sporun insanların hayatları değiştirme gücüne dayandırdığı iyimserliğe odaklanıyor.
 


Tüm dünya için birlikte daha iyi bir geleceği şekillendirmenin mümkün olduğundan yola çıkılan seri ile kişilerin olasılıklarının sınırlarını genişletme, insanları spora dahil etme ve sporla bir araya getirme amaçlanıyor. Bu seri aynı zamanda adidas’ın daha sürdürülebilir bir dünya için bugüne kadarki çalışmalarıyla örtüşen, uzun dönemli marka vaadinin de başlangıcı olarak konumlandırılıyor. Impossible Is Nothing’in Türkiye’deki iletişimi için Eda Erdem, Cansu Köksal, Zeynep Bastık ile çalışılırken; Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz, Çağla Nur Uzundurukan, Meryem Boz gibi farklı kategorilerden pek çok sporcu ve spora gönül veren isim de kampanyaya destek veriyor.