Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
TASARIM
09/06/2021

PUMA X HARIBO koleksiyonu görücüye çıktı

PUMA’nın sokak stili, HARIBO’nun ikonik tasarım çizgisiyle buluştu ve ortaya PUMA x HARIBO koleksiyonu çıktı. İş birliği, ilhamını HARIBO’nun yumuşak şekerlerle tüm dünyaya sunduğu mutluluk vaadinden alıyor.

Çocuk ya da büyük herkesi mutlu eden HARIBO, dünyanın önde gelen spor giyim markalarından PUMA ile eğlenceli bir iş birliğine imza attı. Bu özel iş birliğiyle 100 yıllık mutlu dünyasının kapılarını aralayan HARIBO, sokak stilinin öncü markalarından PUMA’ya ilham oldu. HARIBO’nun ikonik tasarım çizgilerinden ilhamla hazırlanan PUMA x HARIBO koleksiyonunda, giyimden ayakkabıya birçok renkli ve eğlenceli ürün bulunuyor. Özgün çizgilerin ön plana çıktığı ürünlerde, şehir yaşantısına özgü tasarım detayları da dikkat çekiyor.

 Koleksiyon ile; HARIBO’nun yüzü haline gelen Altın Ayıcık başta olmak üzere, markanın logosu ve öne çıkan renkleri, PUMA’nın klasikleşmiş tasarımlarıyla buluşuyor. Ortaya yumuşak şeker tatlılığında, eğlenceli ve rengarenk bir koleksiyon çıkıyor. Yıl boyunca aralıklarla yenilenecek HARIBO X PUMA koleksiyonu; ayakkabı, tişört, şort, kapüşonlu sweat-shirt, T7 eşofman üst ve altı gibi spor giyime dair birçok ürün ile hem çocukların hem de yetişkinlerin favorisi olmaya hazır. Hem HARIBO hem de PUMA severleri mutlu edecek koleksiyon, 2021 yılı boyunca sınırlı sayıda satışa sunulacak. 2021 yılının bu en lezzetli koleksiyonuna ulaşmak isteyenler; yıl boyunca şu adrese göz atabilir.