Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
07/06/2021

Westworld'ün yaratıcısından distopik bir bilim kurgu filmi: Reminiscence

Başrollerinde Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson'ın olduğu bilim kurgu filmi Reminiscence, fragmanıyla göz doldurdu. Filmin yönetmen koltuğunda Westworld'ün yaratıcısı Lisa Joy oturuyor.

HBO’nun sevilen dizilerinden Westworld'ün ortak yaratıcısı, yazarı, yönetmeni ve baş yapımcısı Lisa Joy'un hem senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmen koltuğuna oturduğu Reminiscence filmi ilk fragmanıyla göz doldurdu. Distopik bir gelecekte geçen Warner Bros. imzalı bilim kurgu temalı filmin başrollerinde Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson var. 20 Ağustos’ta Amerika’da vizyona girecek ve aynı gün HBO Max’te yayımlanacak film, özel bir zihin dedektifi olan Nick Bannister’ı (Hugh Jackman) merkezine alıyor.
 


Distopik bir gelecekte yaşanan iklim değişikliği, Miami’nin sular altında kalmasına neden olur. Nick, kendisine gelen danışanlarına, sordukları sorularla onları geçmişe götürüp, geliştirdiği teknoloji ile hatırlamak istedikleri şeylerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Nick, müşterilerinin karanlık ve çekici kayıp hatırlarında gezinir. Miami’nin batık kıyılarında yaşarken yeni müşterisi Mae (Rebecca Ferguson) ile hayatı sonsuza kadar değişir. Basit bir kayıp ve bulma meselesi tehlikeli bir saplantıya dönüşür. Banister, Mae’nin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği bulmaya çalışırken vahşi bir komployu açığa çıkarır. Artık şu sorunun yanıtını bulmak zorundadır: sevdiklerinize ulaşmak için ne kadar ileri gidersiniz?