Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
24/04/2021

The Conjuring: The Devil Made Me Do It filminden beklenen fragman geldi

Yılın merakla beklenen korku filmi The Conjuring: The Devil Made Me Do It'ten ilk fragman geldi. 4 Haziran'da seyirci ile buluşacak film, şeytani bir varlık tarafından ele geçirildiğini söyleyen cinayet zanlısını merkezine alıyor.

Warner Bros., James Wan'ın imzasını taşıyan The Conjuring Evreni'nin son korku filmi The Conjuring: The Devil Made Me Do It’in ilk fragmanını paylaştı. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Ed ve Lorraine Warren'ın hikayesi bir kez daha milyonları korkutmayı başaracak. Sadece 20 milyon dolar bütçeyle çekilen 2013 tarihli The Conjuring filminin sadece beş yıl içinde bir evrene dönüşüp 1 milyar dolarlık bir gişeye ulaşacağı kimin aklına gelirdi ki? James Wan'ın yarattığı The Conjuring evreninden çıkan Annabelle (2014), Annabelle: Creation (2017), Annabelle Comes Home (2019), The Nun (2018) ve The Curse of La Llorona (2019) filmleriyle birlikte bu rakam bugün iki milyar dolara dayanmış durumda.
 


The Conjuring Evreni’nin sekizinci filmi ise The Conjuring: The Devil Made Me Do It olacak. Patrick Wilson ve Vera Farmiga'dan oluşan başrol ikilisi, çok sevilen serinin üçüncü filminde de bizimle olacak. The Curse of La Llorona filminin yönetmeni Michael Chaves’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Ed ve Lorraine Warren çifti, yine tüylerimizi diken diken edecek bir davayla meşgul olacak. Yeni The Conjuring filminin hikayesi Arne Cheyenne Johnson davası üzerinden ilerliyor. Üstelik çiftin ele aldığı dava, daha öncekilerden oldukça farklı olacak.
 Şeytani bir varlık tarafından ele geçirildiğini söyleyen cinayet zanlısı Arne Cheyenne Johnson’ın kendisine yardım etmesi için soluğu Ed ve Lorraine Warren çiftinin yanında alması, pek çok korku dolu anın ortaya çıkmasını tetikleyecek. Normal takviminde geçtiğimiz Eylül ayında vizyona girmesi gereken The Conjuring: The Devil Made Me Do It, pandemi nedeniyle 4 Haziran'da hem sinemalarda hem de HBO Max ekranlarında seyirciyle buluşacak.