Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
01/09/2021

Slasher korku filmi Burial Ground Massacre hakkında merak edilenler

Bir grup üniversite öğrencisinin partilemek için geceyi geçirdikler malikanede başına gelecekleri izleyeceğimiz korku filmi Burial Ground Massacre, slasher tutkunlarının kaçırılmaması gereken bir film.

Burial Ground Massacre, slasher türünde filmleri sevenler için biçilmiş kaftan. Eric Weinstock ve David Gere'in senaryosunu yazdığı Burial Ground Massacre'ın yönetmen koltuğunda David Gere ve Daniel Dahlstrom oturuyor. The Hateful Eight, Kill Bill, Sin City, Scary Movie 4 gibi filmlerden tanıdığımız Michael Madsen'ın kötü karakter olarak başrolü oynadığı filmde Chelsea Vale (Vault) Vinny Marseglia, David Gere ve Travis Gordon (Ring of Honor Wrestling) oyuncu kadrosundaki diğer önemli isimler olarak dikkat çekiyor.

 Burial Ground Massacre'ı konusunun aslında klasik slasher filmlerinden pek bir farkı yok. Bir grup üniversite öğrencisi geceyi bir malikanede partileyerek geçirirler. Ancak malikanede onların her hareketini gözetleyen birisinin olduğunun farkında değildirler. Yapımcılar, yerli Amerikalılara ait çok eski bir objeyi ele geçirmek için malikanede bulunan bu gizemli kişinin üniversite gençlerine zor anlar yaşatacağı filmin başarısından öylesine eminler ki devam filmi için hazırlıklara başlamışla bile. Michael Madsen'ın rolünün devam ettiği 2022 yılında çıkacak ikinci filmin adı "Burial Ground Massacre: Reborn" olarak açıklandı. 3 Eylül'de sinemalarda gösterime girecek olan Burial Ground Massacre slasher tutkunları için kaçırılmaması gereken bir film.