Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
03.02.2017

Our Evil fragmanından korku taşıyor

Brezilya yapımı korku filmlerine nadir rastlıyoruz. Our Evil, şeytan çıkarma filmlerine pabucunu ters giydirecek bir yapım!

Düşünün; canınız kadar sevdiğiniz kızınız hayattaki tek varlığınız, onu tek başınıza el bebek gül bebek büyütüyorsunuz. Bir gün nereden geldiği belli olmayan kötü bir ruh kızınıza dadanıyor. Almadığınız önlem, gitmediğiniz din adamı, katılmadığınız ayin çeşidi kalmıyor. Kızcağız kurtulacağına büsbütün iblisin eline geçiyor. Son çare olarak kızınızın hayatına son vermeyi kafaya koyuyorsunuz ancak bunu da yapacak cesaretiniz yok. İnternet'in karanlık mecralarından birinde bir kiralık katille tanışıp bu yürek burkan işi kendisine veriyorsunuz ancak katil de manyağın teki çıkıyor! Bu kaostan kurtulabilir misiniz? İşte Our Evil da bu çılgın sorunun cevabını arıyor! Korku filmlerine düşkün olan ziyaretçilerimiz Heavenhurst'ü de görmeliler!

Korku demişken, korku edebiyatının en ünlü kalemi Stephen King, geçtiğimiz günlerde son dönemde en beğendiği 15 gerilim/korku filmini listeledi!

Bu arada milenyumun başından beri dünya sineması şiddetin sozunu artırmaya başladı. İşte bu çılgın filmlerden en sarsıcı 10 tanesini Postkolik farkıyla listeledik.