Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
18/11/2020

Netflix, Haluk Bilginer’in başrolünde olduğu 9 Kere Leyla filminin fragmanını paylaştı

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ'ın yer aldığı 9 Kere Leyla filmi, 4 Aralık'ta Netflix ekranlarında olacak. Zengin bir iş adamı, karısı ve genç metresi arasında geçen bir aşk üçgenini konu alan filmin resmi fragmanı paylaşıldı.

Netflix, başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un yer aldığı 9 Kere Leyla filminin fragmanını paylaştı. Film, 4 Aralık Cuma günü yayında olacak. Covid-19 salgını nedeniyle sinemalarda gösterilmeyen 9 Kere Leyla, Netflix aracılığıyla seyirciyle buluşacak. Neredesin Firuze?, 7 Kocalı Hürmüz, F Tipi Film ve Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? gibi filmlerle tanıdığımız Ezel Akay’ın merak edilen filmi, zengin bir iş adamı olan Adem (Haluk Bilginer), Adem’in karısı Leyla (Demet Akbağ) ve Adem’in genç metresi Nergis (Elçin Sangu) arasında geçen bir aşk üçgenini konu alınıyor.
 Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Görünüşte çok zengin olan Adem’in, bütün mal varlığının yönetimi ise Leyla’nın elindedir. Nergis ile aralarındakiengelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanın en iyi yolunun onu öldürmek olduğuna karar verir Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.