Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
16/04/2021

Mads Mikkelsen’li Riders of Justice filminden fragman geldi

Kara komedi türündeki Riders of Justice filmi, Mads Mikkelsen ile 2015 tarihli Men & Chicken filminde beraber çalıştığı Danimarkalı yönetmen Anders Thomas Jensen'i ikinci kez bir araya getiriyor.

Kısa süre önce Indiana Jones 5 filminde yer alacağı ve popüler macera serisinin son bölümünde Harrison Ford ve Phoebe Waller-Bridge'le birlikte rol alacağı duyurulan Danimarka asıllı aktör Mads Mikkelsen’in önce 14 Mayıs’ta gösterime girecek filmi Riders of Justice’dan fragman geldi. Kara komedi türündeki Danimarka yapımı film, orduda görev alan Markus’un (Mads Mikkelsen), eşini ve annesini trajik bir tren kazası sonucunda kaybetmesinin ardından kızı Mathilde’nin yanına gitmeye çalışmasıyla yaşanan olayları anlatıyor. Ancak kaza gibi görülen bu olay, Otto (Nikolaj Lie Kaas) adındaki birinin evine gelip olayın kaza olmadığını söylemeyesiyle bambaşka boyuta taşınıyor.
 


Otto’ya göre kaza gibi görünen bu tren kazası, trende bulunan birilerine suikast gerçekleştirmek için bilinçli olarak gerçekleştirilmiştir. Markus, bir taraftan kızıyla ilişki kurmaya çalışırken bir taraftan da olayın iç yüzünü öğrenmek için mücadeleye girer. Riders of Justice’ın yönetmenliğini, filmin senaryonunu da kaleme alan Anders Thomas Jensen üstlenmiş. Mads Mikkelsen ve Anders Thomas Jensen daha önce 2015 tarihli Men & Chicken filminde bir araya gelmişti. Another Round filmiyle oldukça iyi yorumlar alan usta oyuncu Mads Mikkelsen’in yeni filmi radarınızda olsun.