Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
31/05/2021

M. Night Shyamalan'ın yeni filmi Old, ilk fragmanıyla göz doldurdu

M. Night Shyamalan'ın yeni gerilim filmi Old, Super Bowl yayınının reklam kuşağında paylaşılan 30 saniyelik teaser'la yüzünü göstermişti. 23 Temmuz’da seyirciyle buluşacak filmden ilk fragman düştü.

The 6th Sense, Signs, Unbreakable ve Split gibi başarılı gerilim filmlerinin yönetmeni olarak ünlenen M. Night Shyamalan'ın yeni filmi Old, ilk fragmanıyla göz doldurdu. Pierre Oscar Levy ve Frederik Peeters imzalı Fransız çizgi romanı Sandcastle’dan uyarlanan film, gerilim dolu hikayesiyle dikkat çekiyor. M. Night Shyamalan'ın 2019 tarihli Glass filminden sonraki ilk sinema filmi olarak dikkat çeken Old, tropik tatile giden bir aileye odaklanıyor.


 





23 Temmuz’da seyirciyle buluşması beklenen filmde aile, tenha bir plajda dinlendikleri sırada beklenmedik durumlarla karşılaşır. Aile, plajın anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu keşfeder. Oyuncu kadrosunda Gael García Bernal, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff ve Vicky Krieps gibi isimlerin yer aldığı Old’un çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşti. Filmin Super Bowl arasında yayınlanan fragmanı kısa sürede oldukça olumlu tepkiler almayı başardı.