Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
26/07/2015

Hitman: Agent 47 kaçmaz!

Hitman: Agent 47, Hitman’in ikinci kez sinemaya uyarlanışı olacak. İlk filmi izlemediyseniz endişelenmeyin, aralarında bir devam filmi bağı yok.

Hitman: Agent 47'nın başrolü yani nam-ı diğer Agent 47’ı canlandıran kişi Rupert Friend. Eğer Homeland dizisini seyrediyorsanız gözünüz kendisini oradan ısırabilir. Friend ‘e yardımcı olarak da kadroda Zachary Quinto var. Kendisi Star Trek ve American Horror Story sevenlerin aşina olduğu bir isim.

Hitman: Agent 47, ICA adlı özel müşterilerinin hedefleri doğrultusunda suikast hizmeti veren bir şirketi ve o şirketin en tehlikeli suikastçisini konu alıyor. Filmin fragmanlarına göz atmanızı öneririz, zira aksiyon dozu video oyunlarını aratmayan seviyede ve gözlemleyebildiğimiz kadarıyla yönetmen Aleksander Bach çok iyi iş çıkarmış.

Sevilen oyunların film uyarlamalarını yapmak zordur; özellikle de karakterleri Hitman: Agent 47 filmindeki gibi kült haline gelmişlerse. İlk Hitman filmi karakterleri iyi analiz etmişse de oyunu hiç oynamamışlar için tuhaf gözüken bir senaryo ile çekilmişti. Bu defa yapım ekibi akıllanmış ve öyküyü sıfırdan anlatmaya karar vermişler. Üstelik öyküye ekledikleri yeni karakterlerle de oyunları bilenleri dahi meraklandırmayı başardılar. Hitman’le gerçek bir tanışmaya hazırsanız 21 Ağustos’ta sinema salonlarına koşun.