Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
14/11/2020

Hardcore Henry’nin yönetmeninden Bob Odenkirk'li intikam filmi: Nobody

Hardcore Henry’nin yönetmeni llya Naishuller, sert bir intikam filmi ile dönüyor. Breaking Bad ve Better Call Saul ile dünyaca üne kavuşan Bob Odenkirk’in başrolünde olduğu Nobody, radarınızda olsun!

Bob Odenkirk’ün başrolünde yer aldığı intikam filmi Nobody'nin arkasında son yılların en sıra dışı filmlerinden biri olan 2015 yapımı Hardcore Henry’nin yönetmeni ilya Naishulle var. Tüm filmi, baş karakter Henry'nin gözünden izleyeceğiniz bu muazzam yapım, Rus yönetmenin en sıra işlerinden biriydi. Öldükten sonra bir cyborg olarak hayata dönen Henry’nin gözünden yaşadığımız bu macerayı henüz izlemediyseniz, kesinlikle tavsiye ederiz.Rus yönetmen Ilya Naishuller, şimdi de yeni filmi Nobody ile gündemde. Breaking Bad ve Better Call Saul ile dünyaca üne kavuşan Bob Odenkirk’in başrolünde olduğu filmin senaryosu John Wick serisinin yaratıcılarından Derek Kolstad tarafından kaleme aldı. Filmin yapımcılığını John Wick, Deadpool 2, Atomic Blonde filmlerinin yönetmeni David Leitch üstleniyor. 19 Şubat’ta ABD’de vizyona girecek olan Nobody filminde Bob Odenkirk, Hutch Mansell adlı karaktere hayat verecek.
 


Bir kadını bir grup erkeğin taciz etmesini gören ve duruma müdahale ederek kadın kurtarmaya çalışan Mansell, bir uyuşturucu baronunun intikamının hedefi haline gelir. Mansell evini basmaya geldiklerinde korkup çekilen ve bir kenara sinen, sessiz bir aile babasıdır. Bu olayın ardından oğlu Blake (Gage Munroe) hayal kırıklığına uğrar ve karısı Becca (Connie Nielsen) ondan uzaklaşmaya başlar. Yaşadığı travma sonrası bir utanç bozukluğu Mansell, bir anda sert bir intikam psikolojine girer. Yaşananların ardından Hutch’ın uzun süredir bastırdığı öfkesini dışa vurur ve hem karanlık sırları, hem de ölümcül becerileri ortaya çıkar. 58 yaşındaki Bob Odenkirk, Nobody için bok, Jujitsu, karate ve judo da çalışmış! Merakla beklenen filmin henüz fragmanı yayınlanmadı ama ilk resmi fotoğraflar paylaşıldı.
 

Bu arada intikam demişken sadece midesi sağlam olanların izleyebileceği 10 film listemizi de incelemeyi unutmayın!