Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
15/02/2021

Freddie Highmore’lu soygun filmi The Vault, fragmanıyla göz doldurdu

Bates Motel ve The Good Doctor dizilerinin yıldızı Freddie Highmore’lu soygun filmi The Vault, fragmanıyla göz doldurdu. Filmin yönetmeni, İspanyol korku filmi REC'in senarist ve yönetmeni olan Jaume Balagueró.

Pek çok harika bağımsız filmi sinemaseverlerle buluşturan Saban Films, aksiyon filmi The Vault’un fragmanını paylaştı. 26 Mart’ta Amerika’da az sayıda sinema salonunda ve eş zamanlı olarak dijital platformlarda yer alacak filmin başrolünde Bates Motel ile yıldızı parlayan ve The Good Doctor dizisindeki performansınla milyonları büyüleyen Freddie Highmore var. Kendisine 2017 tarihli Control filminin parlayan oyuncusu Sam Riley'nin yanı sıra Game of Thrones'un başarılı ismi Liam Cunningham da eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise 2007’de gösterime girdiğinde beklemedik bir başarı yakalayan bağımız korku filmi REC'in senarist ve yönetmeni olan Jaume Balagueró.
 The Vault, bir soygun hikayesi olarak dikkat çekiyor. Bu zamana kadar kimse İspanya Merkez Bankası’nı soymamıştır. Yüzyıldan fazla bir süre önce inşa edilen kasa için ne tür bir mühendislik kullanıldığına dair hiçbir plan yoktur. Ancak bu gizem, son derece zeki genç mühendis Thom'u (Freddie Highmore) korkutmaz. Efsanevi bir hazine 10 gün boyunca bankanın kasasında duracaktır ve Thom bu süre zarfında kasanın sırrını keşfedip, bir plan hazırlayıp saldırıya geçmek zorundadır. İspanya’nın Dünya Kupası’nda final maçını oynayacağı gece ise Thom’un beklediği andır. Zira kolluk kuvvetleri dahil neredeyse tüm ülkenin aklı final gecesindedir!